کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان و آدرنالین | تفریح در چهار فصل |

شاید یکی از زیبایی های منحصر بفرد هر فصل وجود حال و هوای خاص و تفریحات متفاوت آن هاست. علاوه بر تغییر آب و هوا و رنگ طبیعت، حس و حال لذت بردن از محیط اطراف هم متغیر است. امروز با یکدیگر به تماشای لحظاتی پر هیجان و تفریحات متفاوت هر فصل کنار یکدیگر می نشینیم؛ از اسکی بازی در کوه های پر برف گرفته تا موج سواری در هوای گرم تابستان بر روی آب های دریا. این لحظات پر هیجان و دیدنی را از دست ندهید و با ما همراه شوید. با هلکوپتر بر فراز آسمان به پرواز در آمده ایم، کوه های پر برف منظره ای است که به چشم می خورد حال باید یک مسیر مناسب برای اسکی را پیدا کنیم. با پرشی هیجانی شروع به ثبت لحظات ناب و هیجان انگیزی می کنیم. با سرعت و هیجان از روی کوه شیبدار زمستانی سر می خوریم و لذت می بریم. به سراغ تابستان می رویم و در هوایی گرم و زیر آفتابی سوزان تن به آب می زنیم. به راستی که لذتی بی نظیر در صحنه های پیش رو نهفته است. حتی اگر تا به حال موج سواری نکرده اید می توانید با تماشای این ویدیو لذت این ورزش را تجربه کنید. سپس نوبت به اسکیت در موانع مختلف می رسد، این افراد با اینکه در کارشان بسیار حرفه ای هستند اما تمام آن ها سالم به مقصد نمی رسند. در نهایت به سراغ خلاقیتی جدید در موج سواری می رویم. گروهی با استفاده از تجهیزاتی موج سواری مصنوعی را در محیطی بسته ایجاد نمودند. بدون شک این خلاقیت بسیار مورد استفاده است زیرا تمامی شهر های دنیا کنار دریا نیستند. با روشن شدن موتورها موج هایی مصنوعی شکل می گیرند و موج سواران ما شروع به هنرنمایی می کنند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو پر هیجان را از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست