کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان دوچرخه سواری در طبیعت | همراه با حرفه ای ها

در میان شلوغی ها و دغدغه های زندگی، گاهی باید همه چیز را کنار گذاشت و برای چند ساعت و حتی دقیقه ای هم که شده، غرق در شادی و هیجان بود تا انرژی دوباره کسب کنیم. گاهی این انرژی را از سفر رفتن به دست می آوریم؛ اما اگر به هر دلیلی بر سر راهتان، مانعی وجود دارد، با کارناوال، به صورت مجازی به گشت و گذار بیایید. امروز با تعدادی از جوانان پر شور به کنار آبگیری می رویم تا با دوچرخه به درون آن شیرجه بزنیم، سپس به همراه دوچرخه سواری حرفه ای، راهی بیابان می شویم تا دقایقی دیدنی را با گذر از روی صخره ها سپری کنیم. همراه کارناوال باشید و دوچرخه سواری متفاوتی را تجربه نمایید...

می خواهیم شکل متفاوتی از هیجان را خلق کنیم؛ قرار است با دوچرخه هایمان، در یک آبگیر شنا کنیم... ابتدا از فاصله ای مناسب از آبگیر به بالای تپه ی کوچکی می رویم و نهایتا با دوچرخه سرعت می گیریم و با پرشی هیجانی به درون آبگیر شیرجه می زنیم. با وجود تمام خطرات احتمالی از جمله آسیب به سر و یا خراب شدن دوچرخه، این دوستان برای رقم زدن ساعاتی خوش همه ی خطرها را پذیرفته اند و هر یک با بیشترین سرعت ممکن به درون آب می پرند. با هر پرش شادی و هیجان بسیاری در فضا حکم فرما می شود که آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

سپس با یک دوچرخه سوار قهار، راهی بیابانی با خاکی سرخ رنگ می شویم. علاوه بر منظره ی تماشایی این بیابان، حرکات زیبا و ماهرانه ی این دوچرخه سوار که همه ی صخره های کوچک و بزرگ را با دوچرخه می پیماید بسیار حیرت انگیز است. 

لذت تماشای این ویدیو و سفر به دل طبیعت را از دست ندهید و خود را مهمان دقایقی هیجان انگیز کنید.

با کارناوال به تماشای این ویدیو شاد و جذاب بنشینید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست