کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان در دل طبیعت | تجربه آدرنالین به شیوه متفاوت

امروز در کارناوال به جستجوی هیجان در دل طبیعت می پردازیم. دل به طبیعت می زنیم و با صحنه های ناب شما را شگفت زده می کنیم. از بیرون آمدن بخار از کوه های رمزآلود تا پریدن از صخره های بلند. همیشه شادی تعریف منحصر بفردی از لذت بردن تلقی نمی شود بلکه شادی تنها احساسی است خوب که تمام وجودمان را فرا گیرد. در این لحظات ناب و تکرار نشدنی  با باری دیگر با ما همراه شوید.

در دنیای پیرامونمان در جستجو هستیم. علاوه بر تماشای طبیعت زیبا می خواهیم جای دنجی برای خلق آدرنالین پیدا کنیم. علاوه بر صخره های پوشیده از برف و یا گذر رودی از دل کوهستان، دریا هم حرف های زیادی برای گفتن با شما دارد. با تله کابین از میان ارتفاعات جنگلی مه آلود عبور می کنیم. بالن سواری و هواپیما سواری و غواصی را هم تجربه می کنیم. اما در ثانیه کوتاه دل را به دریا می زنیم و از کوهی مرتفع به سمت پایین شیرجه می زنیم. سپس با چتر نجات در پایین آبشار فرود می آییم. اسکی سواری هیجانی، موج سواری و حتی تجربه های خطرناکی مانند شنا در کنار کوسه سفید هم گوشه ای از سفر امروز است.

از لذت موتور سواری در دل کویر هم به هیچ عنوان نمی گذریم. پایمان را کمی فراتر می گذاریم و سقوط آزاد از بالن و هواپیما را هم امتحان می کنیم. به راستی که با وجود نعمت های این چنینی که طبیعت در اختیارمان قرار داده، گذشتن از این همه آدرنالین و هیجان کار آسانی به نظر نمی رسد.

از تماشای رنگین کمان در کنار آبشار، از تماشای مناظری که از بالای بالن نمایان می شوند، از سوار شدن بر هواپیمای تک نفره و پرواز در آسمان با سرعت بسیار می توانید تجربه ی متفاوتی از لذت را کسب کنید.

حتما شما هم چمدانتان را جمع کنید و با ما در این سفر هیجانی و زیبا همراه شوید و از تک تک ثانیه های پیش رو لذت ببرید.

 

با کارناوال همراه باشید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست