کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجان با موتورکراس | همراه با جیمز استوارت

خودتان را برای تماشای یک ویدیو هیجانی آماده کنید و تجربه هیجان با موتورکراس را از دست ندهید. با یکی از حرفه ای ترین موتورسواران دنیا همراه می شویم و به تماشای موتورسواری هیجانی او می نشینیم. این ورزش هیجانی، طرفداران زیادی دارد و ورزشکاران در سراسر دنیا در این رشته به رقابت می پردازند و هر لحظه حرکات نمایشی تازه ای را خلق می کنند تا بهترین باشند. با ما همراه باشید و آدرنالین خون تان را بالا ببرید.

کسی که پیش روی مان به هنرنمایی می پردازد و مهارتش را به رخ می کشد، جیمز استوارت (James Stewart) نام دارد؛ موتورکراس سواری که به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار مسلط در رشته ورزشی موتورکراس از او یاد می شود. وی در سال 2004 در مسابقات ملی، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و چهار سال بعد و در سال 2008 نامش به عنوان یکی از بهترین های رشته موتورکراس بر سر زبان ها افتاد و شهرتی برای خود رقم زد. در ویدیوی پیش روی تان می بینید که او از هیجان، مهارت و سرعت معجونی سحرآمیز می سازد و برای خیره کردن شما، بهترین هایش را به نمایش می گذارد. 

با او در پرش هایش همراه می شویم و به اوج می رویم. سپس با سرعت می رانیم و موانع را پشت سر می گذاریم و تماشاگر حرکاتی می شویم که آدرنالین را به بیشترین حد می رسانند. او همه این حرکات را در کمال آرامش و با مهارت بسیار انجام می دهد و حسی خاص را به بیننده منتقل می کند. این موتورکراس سوار، تجربه زیادی در این زمینه دارد و به خوبی می داند کدام حرکت را در چه زمانی انجام دهد. او حتی به جزییات هم توجه ویژه ای دارد.

برای لمس این هیجان، با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست