کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز | تجربه ای شیرین و متفاوت

پرواز رویای دیرینه و زیبای انسان که در طول تاریخ برای دست یافتن به آن تلاش های متفاوتی انجام داده. انسان خود به تنهایی موفق به پرواز نشد اما وسایل و ابزار های بسیاری برایش کشف کرد. ویدیو امروزمان با شور و نشاط فراوان از همین رویا سخن می گوید. با هواپیما هایی تک نفره به اوج آسمان سفر کرده ایم تا به اوج لذت دست یابیم. با ما در دقایق پیش رو همراه شوید و لذت ببرید. پروازی را با یک هواپیمای تک نفره ی قرمز رنگ به آسمان شروع می کنیم اما این پرواز قرار است کمی متفاوت باشد زیرا که مسافر قصه‌مان تنها به نشستن در هواپیما افاقه نمی کند و برای بیشتر کردن هیجان در این پرواز به روی قسمت بالایی هواپیما می ایستد. صحنه های پیش رو بسیار خطرناک به نظر می رسند به خصوص زمانی که هواپیما کاملا برعکس می شود. اما نگران نباشید او خود را به جای محکمی بسته است. او می خواهد هر چه بیشتر به حس پرنده ای در حال پرواز نزدیک شود و برای به دست آوردن این حس خود را در چنین خطری انداخته. حال او در جایی متفاوت و با حسی متفاوت نظاره گر مناظر زیبا و سرسبز جنگل های زیر پایش است چشم انداز هایی که هیچ گاه تکرار نمی شوند. درست همانند یک پرنده دستانش را باز کرده تا احساس کند در حال پرواز است و در نهایت هم سقوط می کند و با سرعتی هیجانی بر زمین فرود می آید. آیا تو به پرواز علاقه مند هستی؟ آیا حاضری برای چشیدن طعم پرواز بدین گونه دست به خطر بزنی؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. حال بیایید با یکدیگر به تماشای این ویدیو و حرکات نمایشی جذاب با هواپیما های تک نفره بنشینیم و  از مناظر و تجربه کردن حس های متفاوت لذت ببریم. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست