کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز پرندگان | نمایشی چشم نواز در طبیعت

طبیعت همیشه شاهکار های هنری بسیاری را به نمایش می گذارد که هر یک به نوعی گواهی از هنر پروردگار بزرگ است. امروز ویدیویی از طبیعت زیبا را برایتان برگزیدیم می خواهیم جلوه های متفاوتی از آسمان و محیط پیرامونمان و مهاجرت پرندگان را با شما به اشتراک بگذاریم. در این لحظات آرامش بخش و زیبا با ما همراه شوید و لذت ببرید.

به پرواز جمعی پرندگان در کنار دریاچه چشم می دوزیم؛ پروازی که با نظم و قانون خاصی در آسمان به نمایش در می آید و هدف مشخصی دارد. آسمان از همیشه پر ابرتر است و شاهکاری متفاوت تر از همیشه را به تصویر می کشد. می خواهیم در این طبیعت بکر در گوشه ای دنج اطراق کنیم و به آسمانیو مسیر مهاجرت این پرندگان چشم بدوزیم. و در طرفی دیگر گندم زاری طلایی رنگ که جلوه ی متفاوتی به این فضا بخشیده جلوه گری می کند...

در طرفی دیگر درختان در کنار هم جمع شده اند، درختانی که هیچ برگی به خود ندارند و در تصویر پس زمینه شان آسمان آبی و ابر های متراکم در حرکتند. پس از این پرواز دسته جمعی، این پرندگان در گوشه ای دنج می نشینند و مشغول غذا خوردن می شوند.

علاوه بر تماشای مسیر این مهاجرت زیبا به جلوه های دیگری از قدرت طبیعت بنگرید؛ از رود کم آبی که در جریان است تا درختان کهن سال جنگل. زمان هم که بگذرد و به تاریکی نزدیک تر شویم مانع ادامه این پرواز نمی شوند و این پرندگان پیوسته و با لطافت تمام مسیر خود را ادامه می دهند.

با کارناوال به تماشای این ویدیو زیبا بنشینید و لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
yalda

چرا نمیشه دانلودش کرد؟؟

مهسا محرابی

سلام دوست عزیز کارناوالی

شما با کلیک بر روی آیکون فلش رو به پایین، در نوار آبی سمت راست، به راحتی می توانید ویدیو را دانلود کنید.

پایدار باشید

22 شهریور 1396

22 شهریور 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست