کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سقوط آزاد از ارتفاع | تجربه هیجان به شیوه ای متفاوت

تاکنون بار ها و به روش های مختلف در آسمان پرواز کرده ایم و راه های مختلفی را که برای تحقق این رویای دیرینه ی انسانی وجود داشت امتحان نمودیم اما امروز با شور و حرارت بیشتر به نزدتان آمده ایم تا صحنه های خارق العاده تر از قبل را به چشمانتان تقدیم کنیم. در ابتدا از ارتفاعاتی بسیار از آسمان سقوط آزاد می کنیم، سپس از بالای پلی بلند خود را به پایین می اندازیم و چتر های نجات را باز می کنیم تا فرودی امن به زمین داشته باشیم تماشای این ویدیو زیبا و در عین حال هیجان انگیز را از دست ندهید

 با استفاده از هواپیمای کوچکی راهی سفر به ارتفاعات می شویم. از تمامی ابرها بالاتر می رویم سپس لحظه ی هیجان انگیز این سفر فرا می رسد. با استفاده از لباس های پرواز درست در بالای ابرهایی متراکم از داخل این هواپیما به سمت زمین سقوط آزاد می کنیم. تنها خود را جای افراد این ویدیو بگذارید و احساسی متفاوت را تجربه کنید. در این لحظات شما مانند یک پرنده در آسمان در حال پرواز هستید و می توانید خود مسیرتان را تعیین کنید و به هر طرف روانه شوید. از میان ابرها می گذریم و سپس با سرعت زیاد به سمت زمین سقوط می کنیم و درست در همین لحظه باید چتر نجات را باز کنیم.

در سفر بعدی به همراه دوستان بر روی پلی مرتفع می رویم و کاری نسبتا خطرناک را امتحان می کنیم. می خواهیم از روی این پل مستقیما به سمت رودخانه ی کم جریان زیرش سقوط آزاد کنیم. خود را آماده می کینم و تنها در یک لحظه باید خود را رها کنید. هیجان را به نوعی متفاوت تر از همیشه احساس خواهید کرد. و اما لحظه به لحظه به زمین نزدیکتر می شوید اما جای نگرانی نیست زیرا در موقع مناسب باید چتر نجاتتان را باز کنید و به آرامی به زمین فرود آیید. در آخر هم سقوط آزاد از روی بالن ها را تماشا می کنیم.

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب و زیبا را از دست ندهید.

با کارناوال همراه باشید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست