کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هالووین | روز ترس و وحشت

با نگاهی به تقویم میلادی، متوجه می شوید که امروز 31 اکتبر و روز هالووین است؛ روزی که همه لباس های روزمره شان را کنار می گذارند و با ظاهری عجیب و خاص و حتی وحشتناک ظاهر می شوند. به همین دلیل با ویدیویی متفاوت از فضاهایی رعب آور و شخصیت های مشهور فیلم های ترسناک به استقبالتان آمده ایم. کمی ترس و وحشت را چاشنی گشت و گذار امروزمان کرده ایم و می خواهیم لحظاتی را در حال و هوای این روز سپری کنیم. کمی از وقتتان را به ما بدهید و به دنیای ترسناک و جالب هالووین قدم بگذارید. تماشای این ویدیوی خاص را در کارناوال از دست ندهید.

کمتر کسی است که آوازه ی هالووین را نشنیده باشد و کم و بیش در مورد آداب و رسوم عجیب و جالب توجه آن نداند. جشن هالووین، سنتی غربی است که به مدت سه شبانه روز اجرا می شود. این جشن آداب رسوم مخصوص به خود را دارد که از میان آن ها می توان به قاشق زنی کودکان، پیدا کردن سیب سکه دار از بشکه آب و آراستن کدو تنبل به شکلی ترسناک اشاره کرد. هر یک از مردمانی که در این مراسم شرکت می کنند با لباس ها و آرایشی مخصوص، خود را شبیه به یکی از شخصیت های ترسناک یا جالب در می آورند و در این روز در کنار یکدیگر جمع می شوند.

در این ویدیو به فضایی خوفناک می رویم؛ جایی که مخصوص شبیه سازی موقعیت های ترسناک فیلم های مشهور است و در گوشه گوشه ی آن چیزهای عجیب و غریبی وجود دارند. زامبی های درون قفس، عنکبوت های سمی و موجودات فرازمینی، جسدی ترسناک که بر روی تختی رها شده و ارواحی که در هر گوشه و کنار کمین کرده اند؛ همه و همه در یک جا جمع شده اند تا فضای هالووین را برایتان ترسیم کنند. امروز شخصیت هایی همچون دلقک قاتل، دخترک شوم و حتی شیطان را ملاقات می کنیم و دقایقی ترسناک را سپری می نماییم. حواستان را خوب جمع کنید؛ چرا که در هر لحظه ممکن است با موجودی وحشتناک رو به رو شوید و حتی صدایش را بشنوید. 

در انتهای ویدیو از این فضای خوفناک فاصله می گیریم و تصاویری دیگر را به نظاره می نشینیم. حالا نوبت کدوهای ترسناک این جشن می رسد که به زمین پرتاب شوند و گشت و گذار هیجان انگیز ما را پایان دهند. 

برای چشیدن طعم ترس و وحشت در هالووین، همه چیز را کنار بگذارید و به تماشای این ویدیو بنشینید. با کارناوال همراه باشید...

ورود به صفحه اختصاصی هالووین

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
پارسا اسکندری

عالی ولی یک سوال دارم هالووین جشنه یا یک شب ترسناک

نسیم امینی

هالووین یه جشن محسوب می شه، فضای شادی داره و رسوم خاصی رو تو این جشن دنبال می کنن. فقط تِم این جشن لباس ها و تزیینات ترسناکه که باعث هیجان بیشتر می شه

11 دی 1397

02 دی 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست