کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از هاکی بر روی دریاچه های یخ زده ی کانادا

سوار بر هلیکوپتر بر روی دریاچه های یخ زده ی کشور کانادا فرود می آییم. همه جا یخ زده و شروع به هاکی بازی می کنیم. همراه با کارناوال باشید. ورزش هاکی در کشور کانادا طرفداران زیادی دارد و دلیل آن را می توان شرایط آب و هوایی آن دانست. تصور کنید خانه ی شما خارج از شهر قرار دارد و دریاچه ای در نزدیکی محل سکونت شما در فصل زمستان کاملا یخ می زند. شما جوان هستید و پر انرژی و نیازمند تفریح کردن. چه تفریحی بهتر از هاکی روی یخ زمانی که دوستان شما نیز علاقه مند به این ورزش هستند؟ سپس لوازم خود را بر می دارید و به دریاچه ی یخ زده می روید. به همین دلیل یعنی وجود دریاچه های زیاد و آب و هوای سرد در فصل زمستان هاکی روی یخ تبدیل به ورزش و تفریح محبوب کانادایی ها شده است. در دیگر کشورها نیر از این ورزش استقبال شده ولی نه به اندازه ای که باید شود. بطور مثال در بسیاری از کشورها زمینی که ب روی آن هاکی بازی می شود به هیچ عنوان یخ زده نیست و ورزشکاران از اسکیت برای بازی استفاده میکنند. این ورزش در اصل خشن محسوب می شود و فعالیت بدنی بالایی را می طلبد. در این ویدیو شاهد به پرواز در آمدن هلی کوپتر هایی هستیم که سفر خود را به سمت دریاچه های یخ زده ی کانادا آغاز کرده اند و با گذشتن از طبیعت بکر و زیبای این کشور در فصل زمستان خود را به دریاچه ها می رسانند. سپس چوب دستی های خود را بر می دارند، کلاه مخصوصی را به سر می کنند و شروع به هاکی کردن می کنند. بعد از گذشت مدتی به سمت دریاچه ای دیگر حرکت می کنند. این ویدیو سعی داشته تا زیبایی های زمستان کانادا را در کنار ورزش پر هیجان هاکی به تصویر بکشد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست