کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از کشتی یخ شکن بر پهنای اقیانوس

سوار بر کشتی یخ شکن در اقیانوسی که سطح آن یخ زده به جلو حرکت می کنیم. یخ ها خورد می شوند و کنار می روند، پایان برای ایستادگی آن ها فرا رسیده است. همراه با کارناوال باشید. کشتی یخ شکن به شکلی ساخته شده است تا بتواند یخ ها را بشکند و راه را برای دیگر کشتی ها باز کند. دماغه ی آن از آهنی با قطر زیاد ساخته می شود تا در مقابل یخ ها مقاومت خودش را از دست ندهد. در مناطق قطبی و یخی این کشتی ها را می توان دید که با قدرت یخ را می شکنند. یخ شکن هایی که معمولی محسوب می شوند با برخورد مستقیم با یخ هایی تا قطر 1 متر به راحتی آن ها را از بین می برند ولی یخ شکن های قطبی که بزرگتر هستند به سمت جلو حرکت می کنند و با قرار گرفتن بر روی یخ ها و استفاده از وزن خود یخ هایی تا قطر 6 متر را می شکنند و راه خود را باز می کنند. برخی از یخ شکن های قطبی نیز هلی کوپتری بر روی عرشه ی خود دارند تا بتوانند برای بررسی مسیر پیش رو از آن استفاده کنند. یخ شکن های قدرتمند اتمی نیز وجود دارند که تنها روسیه از آن ها استفاده می کند. این کشتی های یخ شکن از اهمیت بالایی برخوردار هستند. بطور مثال در بسیاری از مواقع ممکن است کشتی هایی در یخ گرفتار شوند و این وظیفه ی یخ شکن ها می باشد تا بیاییند و راه را باز کنند. گاهی اوقات مسیری باید باز شود تا کشتی های دیگر چه باری و چه تحقیقاتی عبور کنند. باید به این موضوع اشاره کرد که این کشتی ها به هنگام ساخت ویژگی های زیادی را متوجه خود می کنند. از طراحی دماغه گرفته تا بدنه و موتورها. در این ویدیو شاهد حرکت یک یخ شکن بر پهنای یخ زده ی اقیانوس هستیم و خواهیم دید که چگونه مسیر را باز می کند.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی رزم آرا

خیلی جالب و هیجان انگیز می باشد

11 مهر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست