کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به اعماق کهکشان ها

به اعماق کهکشان سفر خواهیم کرد در جست جوی زیبایی ها و شگفتی ها. شاید نتوان انتهایی برای این جهان متصور شد. همراه با کارناوال باشید در این سفر فضایی. در این ویدیو شاهد سفر کردن فضاپیمای Odyssey هستیم و از دیدگان او به جهان فراتر از مرزهای زمین خواهیم نگریست. کهکشان بسیار پهناور تر و بزرگ تر از آن چیزی است که ما تا به امروز شناخته ایم و با پیشرفت تر صنعت فضایی و همینطور تکنولوژی به این امر پی خواهیم برد که هیچگاه نخواهیم توانست که انتهای این جهان را کشف و مشاهده کنیم. در چندین سال اخیر به لطف تلسکوپ های فوق پیشرفته و همینطور فضاپیماهایی که به اعمماق فضا فرستاده شده اند توانسته ایم دیده مناسبی از جهان پیرامون ترسیم کنیم ولی در عین حال متعجب و حیرت زده نیز شده ایم، زیرا در این میان کهکشان راه شیری و منظومه ی ما به اندازه ی نقطه ای به نظر می رسد در کنار میلیاردها نقطه ی دیگر که هرکدام دنیایی را برای خود دارند و ممکن است رازهای زیادی را نیز در خود پنهان کرده باشند. در هر صورت انسان همیشه مشتاق کشف ناشناخته ها بوده و هست و شاید به همین دلیل از همان اول علاقه مند به کشف فضا بوده است. این ویدیو سعی کرده در کنار فضای آرامش بخشی که می سازد زیبایی ها و شگفتی های کهکشان ها را نیز به تصویر بکشد. موسیقی که بر روی این ویدیو ارزشمند و زیبا قرار گرفته کاری است از Aaron Static. از دیگر ویژگی های ویدیو باید به هماهنگ بودن تصاویر در کنار موسیقی اشاره کرد که فضایی دلچسب را پدید آورده اند. ویدیو توسط ناسا و Nature Relaxation تهیه و ساخته شده است. امیدواریم از این ویدیو لذت ببرید و غرق در فضای بی کران و زیبا شوید و محو تماشا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست