کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از کایاک سواری در رودخانه و آبشار

همراه با یک کایاک سوار در دل جنگل میان رودخانه و آبشارها سفر خواهیم کرد. از ارتفاع آبشارها به سمت پایین سقوط می کنیم و در اعماق رودخانه فرو می رویم و بار دیگر به سطح آب می آییم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو کایاک سواری حرفه ای را می بینیم که در جنگل هایی انبوه به همراه دوستان خود به کایاک سواری در رودخانه ها و آبشار ها می پردازد. در انتهای ویدیو از یک آبشار بسیار بلند به سمت پایین می آید. آیا زنده خواهد ماند؟ در این ویدیو هیجان را لمس خواهید کرد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
تصاویری از بهترین مناطق برای ماجراجویی در دنیا | مجله اتوماتیک پارسی گت

[…] بی نظیر از کایاک سواری را در تلویزیون کارناوال ببینید: ویدیو HD از کایاک سواری در رودخانه و آبشار، محو تماشا […]

18 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست