کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جریان زندگی در ماسائی مارا | ورود به دنیایی عجیب در کنیا

ماسایی مارا نام مشهوری نیست اما به راستی یکی از بهترین و جذاب ترین مناطق روی کره ی زمین محسوب می شود، ماسایی مارا یک پارک ملی در استان ناروک کنیاست، جایی که مردمان قبیله های آفریقایی هنوز هم مانند هزاران سال پیش زندگی می کنند و با آداب و سنن خاصشان توجه گردشگران را به سوی خود جلب می نمایند، تماشای افرادی که به سبک و سیاق انسان های اولیه امرار معاش می کنند و در کنار حیواناتی وحشی روزگار می گذرانند در کمتر جایی امکان پذیر است.

این روزها حتی در آفریقا هم مناطق کمی پیدا می شوند که از انسان ها در امان مانده و دستخوش تغییرات نشده باشند اما ماسایی مارا هنوز هم یک ذخیره ی بزرگ و فوق العاده از گیاهان و جانواران خاص و منحصر به فرد است، اینجا همه چیز برای گردشی به یادماندنی آماده است و می توانید به راحتی شیر، پلنگ، یوزپلنگ، غزال تامسون، فیل و انواع و اقسام حیوانات در حال انقراض را تماشا کنید و از نزدیک شاهد نوع زیست آن ها باشید. در ویدئوی پیش رو حیوانات و قبیله ی انسان های ابتدائی ماسایی به تصویر کشیده شده و پیشنهاد می کنیم حتما آن را تماشا کنید.

ماسایی مارا 520 کیلومتر مربع مساحت دارد و از سال 1961 میلادی به عنوان پناهگاه انسان ها و حیوانات شناخته شد و همین موضوع اصلی ترین دلیل حفاظت از آن است. افراد زیادی طی سال های متوالی دست به دست هم داده اند تا ما امروز بتوانیم زیستگاه فوق العاده ی ماسایی مارا را با ویژگی های نابش ببینیم پس تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید.

امروز و در این ویدیو تنها گشت و گذاری را در ماسایی مارا تجربه می کنیم. کارناوال در سفرهای آینده اش، بیشتر به این جاذبه ی منحصر به فرد می پردازد.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست