ویدیو HD

جریان زندگی در ماسائی مارا | ورود به دنیایی عجیب در کنیا

ماسایی مارا نام مشهوری نیست اما به راستی یکی از بهترین و جذاب ترین مناطق روی کره ی زمین محسوب می شود، ماسایی مارا یک پارک ملی در استان ناروک کنیاست، جایی که مردمان قبیله های آفریقایی هنوز هم مانند هزاران سال پیش زندگی می کنند و با آداب و سنن خاصشان توجه گردشگران را به سوی خود جلب می نمایند، تماشای افرادی که به سبک و سیاق انسان های اولیه امرار معاش می کنند و در کنار حیواناتی وحشی روزگار می گذرانند در کمتر جایی امکان پذیر است.

این روزها حتی در آفریقا هم مناطق کمی پیدا می شوند که از انسان ها در امان مانده و دستخوش تغییرات نشده باشند اما ماسایی مارا هنوز هم یک ذخیره ی بزرگ و فوق العاده از گیاهان و جانواران خاص و منحصر به فرد است، اینجا همه چیز برای گردشی به یادماندنی آماده است و می توانید به راحتی شیر، پلنگ، یوزپلنگ، غزال تامسون، فیل و انواع و اقسام حیوانات در حال انقراض را تماشا کنید و از نزدیک شاهد نوع زیست آن ها باشید. در ویدئوی پیش رو حیوانات و قبیله ی انسان های ابتدائی ماسایی به تصویر کشیده شده و پیشنهاد می کنیم حتما آن را تماشا کنید.

ماسایی مارا 520 کیلومتر مربع مساحت دارد و از سال 1961 میلادی به عنوان پناهگاه انسان ها و حیوانات شناخته شد و همین موضوع اصلی ترین دلیل حفاظت از آن است. افراد زیادی طی سال های متوالی دست به دست هم داده اند تا ما امروز بتوانیم زیستگاه فوق العاده ی ماسایی مارا را با ویژگی های نابش ببینیم پس تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید.

امروز و در این ویدیو تنها گشت و گذاری را در ماسایی مارا تجربه می کنیم. کارناوال در سفرهای آینده اش، بیشتر به این جاذبه ی منحصر به فرد می پردازد.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET