کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی HD از خورشید نیمه شب در سرزمین یخی ، ایسلند

در سرزمین یخی ، ایسلند قدم می زنیم. زیبایی ها وصف ناشدنی هستند. نیمه شب است ولی خورشید می درخشد و همه جا را روشن کرده است. همراه با کارناوال باشید و پدیده ی خورشید نیمه شب را ببینید. خورشید نیمه شب را می توان یک پدیده ی طبیعی دانست که در ماه های تابستان در عرض های جغرافیایی شمالی در محدوده ی شمال مدار قطبی شمال و در فصل های زمستانی در عرض های جغرافیایی جنوبی در مدار قطب جنوب بوجود می آید. در این پدیده ی طبیعی خورشید به هنگام نیمه شب کاملا واضح و آشکار در می درخشد. سرزمین هایی که نزدیک به قطب هستند شاهد این پدیده ی جالب خواهند بود.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سایبان

ممنون مطلب خیلی خوبی بود

14 آذر 1395

سایبان

خیلی خوب بود

18 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست