کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای کهکشان راه شیری | جادوی آسمان شب

قلم موی آفرینش به جلوه های شبانه زمین که رسید اثری هنرمندانه خلق کرد و با پاشیدن رنگ های درخشان به آسمان آن را آذین بست. ستاره ها یکی یکی در آسمان چیده شدند و چشمک زنان دل از آدمیان بردند. در آن زمان خبری از دود و دم شهر و نورهای رنگارنگش نبود. ساختمان ها سر به فلک نکشیده بودند تا جلوی دیدمان را بگیرند و ما را از تماشای آسمان محروم کنند. اما هنوز هم می توان مکان هایی را یافت که از چراغ های رنگارنگ شهر به دورند و آسمان فرصت این را دارد که خودی نشان دهد و شگفتی خلقت را به رخ بشر بکشد. شاید در میان روزمرگی ها فرصت نکنید که از خانه و کاشانه تان دور شوید و برای لحظاتی این هنر نمایی خیره کننده آسمان را ببینید؛ برای همین امروز کارناوال برای شما سفری ویژه در نظر گرفته و می خواهد زیبایی های آسمان شب و کهکشان راه شیری را برای تان به نمایش در آورد. با ما باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

با غروب خورشید زمین لباس سیاه شب را بر تن می کند و خورشید برای ساعاتی او را تنها می گذارد. مهتاب حریرش را بر سر زمین می اندازد و کم کم سر و کله ستاره های درخشان نیز پیدا می شود. اگر کمی از شهر دور باشیم و خبری از نورهای مصنوعی نباشد می توان کهکشان راه شیری را نیز دید. کهکشان راه شیری، کهکشانی است که منظومه شمسی در آن قرار گرفته و به صورت نوار شیری رنگی در آسمان خودنمایی می کند. این نوار میلیون ها ستاره را شامل می شود که چشم غیرمسلح قادر به تفکیک آنها از یکدیگر نیست. 

آنچه در این ویدیو می بینید حاصل کار هنرمندانه بری چال (Barry Chall) است که درباره کار خود چنین می گوید:

این ویدیو حاصل تصویربرداری من در سال های 2016 و 2017 است. من و پسرم شب زنده داری های بسیاری کردیم تا بتوانیم این تصاویر را ضبط کنیم. 

حاصل کار این تصویربردار پیش روی شماست تا آن را ببینید و لذت ببرید. با کارناوال همراه باشید...

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

بسیار زیبا و بی نظیر شاهکار خلقت رو به تصویر کشیدید مرسی

01 شهریور 1397

سید پرستو حسینی

از این بهتر نمیشه بسیار عالی بود

31 تیر 1397

مسیح

عالی بود عالی عالی . ممنون

30 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست