کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دوچرخه سواری حرفه ای در کوهستان | تلفیق طبیعت و هیجان

امروز ویدیوی متفاوتی را برای شما در نظر گرفته ایم. زمانی که نام دوچرخه سواری در کوهستان می آید، همه ما یک ویدیوی هیجانی را در ذهن خود مجسم می کنیم. ویدیویی که پر از چالش باشد و دوچرخه سوار، لحظات سختی را برای گذر از موانع سپری کند؛ اما ورزشکاری که این بار همراهی مان می کند دوچرخه سواری در کوهستان را بسیار ساده جلوه می دهد و گویی بر روی زمین صاف در حال حرکت است. برندون سمنوک (Brandon Semenuk)، بیست و هفت سال سن دارد و اهل شهر ویسلر (Whistler) کاناداست. او تاکنون جوایز بسیاری را کسب کرده است که در این بین، می توان به مدال نقره سال 2013 در رقابت ایکس گیمز (X-Games) اشاره کرد؛ این رقابت هر ساله در تمامی رشته های ورزشی مخاطره آمیز برگزار می شود. همچنین وی رقابت ردبول رمپین (Red Bull Rampage) را در سال های 2008 و 2016 برنده شده است. با تمام این تفاسیر می توان گفت که امروز با یک دوچرخه سوار بسیار حرفه ای همراه هستیم که می خواهد در کمال آرامش مهارت خود را به رخ مان بکشد.

بد نیست در اینجا توضیح دهیم که برندون این ویدیو را در سبک اسلاپ استایل (slopestyle) تهیه کرده است؛ البته از واژه اسلاپ استایل بیشتر در اسکی روی برف استفاده می شود؛ اما در دوچرخه سواری و حتا موتورسواری نیز، می توان به این سبک اشاره کرد. در اسلاپ استایل، ورزشکار از روی نواحی مرتفع و شیب دار عبور می کند و در برخی نقاط حتا از روی موانع به پرواز در می آید؛ در ادامه بیشتر با این سبک آشنا می شویم. حال با ما همراه شوید و خودتان را برای تماشای یک ویدیوی بسیار دیدنی آماده کنید.

در ابتدا، برندون را می بینیم که همراه ماشینش به بالای تپه های می آید. ماشین را پارک می کند و دوچرخه اش را از عقب خودرو بر می دارد. آرامش و اعتماد به نفسی در وجود این دوچرخه سوار موج می زند که تنها دلیلش سال ها تلاش، تمرین و رسیدن به مهارت لازم است؛ او هیچ ترسی از دوچرخه سواری در این نقاط مرتفع ندارد. برندون حرکتش را آغاز می کند، نمی توانیم از او و حرکات خارق العاده اش چشم بر داریم. وی در کمال آرامش موانع را یکی پس از دیگری رد می کند و ما فقط محو تماشای حرکات نمایشی حیرت انگیز او هستیم. او را می بینیم که در میانه راه دوچرخه اش را تعویض می کند، برندون تاب و تحمل این مسیرهای دشوار را دارد اما دوچرخه مانند او قدرتمند نیست. در این میان نکته جالبی توجه مان را جلب می کند، تمامی این تصاویر بدون هیچ پرش یا قطعی فیلمبرداری شده اند و تنها، شخصی مثل برندون از پس چنین چالش بزرگی بر می آید...

با کارناوال همراه شوید و به هیچ وجه ویدیوی امروز را از دست ندهید.


:Video Details

 Web: http://watch.outsidetv.com

Artists: Brandon Semenuk

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امین سلیمی

درودها یک دنیا سپاس از بابت این سایت زیبا و پر محتوا که تهیه دیدید و زحمات ارزشمند و بی دریغی که برای اعتلای سلیقه و آگاهی مخاطب بر دوش می کشید. پاینده باشید و فروزان.

30 بهمن 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست