ویدیو HD

حرکات نمایشی در آسمان | هیجان بر روی بال هواپیما

اگر دل تان برای تجربه یک هیجان درست و حسابی لک زده و به دنبال راهی برای دور شدن از روزمرگی ها هستید، همسفر کارناوال شوید تا شما را به آسمان ببریم و فعالیتی هیجان انگیز و دیوانه کننده را به شما معرفی کنیم. تا به حال نام وینگ واکینگ (Wing Walking) به گوش تان خورده است؟ هیچ می دانید که بسیاری برای انجام این کار سر و دست می شکنند و آدرنالین را به اوج می رسانند؟ امروز می خواهیم گوشه ای از هیجان این فعالیت را به شما نشان دهیم و شما را با خودمان به آسمان ها ببریم. می توانید بال بگشایید و بر فراز مناظری بی نظیر پرواز کنید و طعم هیجان را به گونه ای متفاوت بچشید. ذهن تان را آزاد کنید و با ما همراه شوید...

همسفر امروزمان مارشال میلر (Marshall Miller) است که یکی از پاراگلایدر سواران حرفه ای به شمار می رود و تجربه پرش آزاد در مکان های مختلفی را دارد. او عاشق هیجان است و دوست دارد دیگران را نیز در تجربیاتش سهیم کند. این بار نیز قصد کرده با انجام وینگ واکینگ شگفتی تازه ای را خلق کند و آدرنالین خونش را بالا ببرد. این فعالیت به معنای ایستادن و راه رفتن بر روی بال های هواپیما در حین پرواز است و سابقه انجام آن به دهه 1920 میلادی باز می گردد. 

در این ویدیو صحنه های خارق العاده ای را خواهید دید. مارشال بر بال هواپیما می ایستد و به این سو و آن سو می رود. کاری که تصورش هم وحشت را به جان ما می اندازد، برای او به اندازه آب خوردن، راحت است. او بی توجه به همه چیز غرق در لذت می شود و از بودن در آسمان لذت می برد.

با کارناوال به یک سفر هیجان انگیز بیایید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET