کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

حرکات نمایشی در آسمان | هیجان بر روی بال هواپیما

اگر دل تان برای تجربه یک هیجان درست و حسابی لک زده و به دنبال راهی برای دور شدن از روزمرگی ها هستید، همسفر کارناوال شوید تا شما را به آسمان ببریم و فعالیتی هیجان انگیز و دیوانه کننده را به شما معرفی کنیم. تا به حال نام وینگ واکینگ (Wing Walking) به گوش تان خورده است؟ هیچ می دانید که بسیاری برای انجام این کار سر و دست می شکنند و آدرنالین را به اوج می رسانند؟ امروز می خواهیم گوشه ای از هیجان این فعالیت را به شما نشان دهیم و شما را با خودمان به آسمان ها ببریم. می توانید بال بگشایید و بر فراز مناظری بی نظیر پرواز کنید و طعم هیجان را به گونه ای متفاوت بچشید. ذهن تان را آزاد کنید و با ما همراه شوید...

همسفر امروزمان مارشال میلر (Marshall Miller) است که یکی از پاراگلایدر سواران حرفه ای به شمار می رود و تجربه پرش آزاد در مکان های مختلفی را دارد. او عاشق هیجان است و دوست دارد دیگران را نیز در تجربیاتش سهیم کند. این بار نیز قصد کرده با انجام وینگ واکینگ شگفتی تازه ای را خلق کند و آدرنالین خونش را بالا ببرد. این فعالیت به معنای ایستادن و راه رفتن بر روی بال های هواپیما در حین پرواز است و سابقه انجام آن به دهه 1920 میلادی باز می گردد. 

در این ویدیو صحنه های خارق العاده ای را خواهید دید. مارشال بر بال هواپیما می ایستد و به این سو و آن سو می رود. کاری که تصورش هم وحشت را به جان ما می اندازد، برای او به اندازه آب خوردن، راحت است. او بی توجه به همه چیز غرق در لذت می شود و از بودن در آسمان لذت می برد.

با کارناوال به یک سفر هیجان انگیز بیایید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست