کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های طبیعت جهان ویدئو HD | کشف ناشناخته ها

امروز با شور و هیجان تمام برایتان ویدیویی با منظره های طبیعی فراهم نموده ایم. می خواهیم به تماشای طبیعتی زیبا بنشینیم که در پس هر یک از صحنه های آن رازی از عظمت پروردگار پنهان شده است. حرکت ابر های سفید در آسمان، صخره های بزرگ پوشیده از گیاهان سبز، آسمانی رویایی و تابش آفتاب از بین ابر ها، منظره ای برفی و مه غلیظ در کوهستان گوشه ای از مناظر ویدیو امروزمان را شامل می شوند. وزش باد بر روی آب دریا هنگامی که ابرها در تکاپو هستند و جلوه گری خورشید زیبا از جانبی دیگر منظره ی بی نظیری را به وجود می آورد. با دیدن این مناظر در دلتان شور و نشاطی بر پا می شود زیرا که این تصاویر خارق العاده همان رویاهایی هستند که در ذهنتان از طبیعت بکر دارید. ستارگان درخشان از آسمان آبی همچون چراغ هایی پر نور آویخته شده اند،کوهستان پوشیده از برف و رنگی سفید بر پهنه ی طبیعت، چادر زدن زیر نور ماه و تماشای آن، بالن های رنگارنگ در آسمان و ... این ویدئو را ببینید تا خستگی از تن به در کنید و کمی آرام شوید؛ کمی از این همهمه و شلوغی فاصله بگیرید و خود را تصور کنید که فیلمبردار این ویدئو هستید. همچون یک پرنده در پروازید و فارغ از همه چیز تنها لذت می برید؛ از روشنایی روز تا سیاهی شب، از جنگلی سبز تا کوهستانی سفید پوش... با کمال آرامش با دیدن این تصاویر شاکر خدایی می شویم که این عظمت را آفریده و چقدر توانمند است که قلمش اینگونه نقش می زند و اثری تکرار نشدنی را پدید می آورد. همراه کارناوال توشه ای سبک مهیا کنید و به سفری کوتاه بیایید؛ سفری کوتاه که در آن به زیبایی های دنیا سر می زنیم. به گوشه گوشه ی جهان هستی می رویم و شگفتی های آن را از نظر می گذرانیم. کارناوال از شما دعوت می کند تا محو تماشای این ویدیو خارف العاده شوید و سفری به زیبایی های جهان داشته باشید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
فاطمه جعفری

عالب بود امیدوارم کلیپ و فیلم های جذاب با اهنگ های هیجانی بر روی وبلاگتون عرضه کنید

20 دی 1397

ناشناس

تتشگر

26 تیر 1397

نوروز

عالی عالی

31 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست