کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپسی زیبا از طبیعت | سفر به میان شگفتی ها

امروز با هم سفری خواهیم داشت به میان شگفتی ها، می رویم و می رویم تا شاید ذره از این همه زیبایی را درک کنیم. ویدیوی امروز را از دست ندهید، چرا که صحنه هایی از طبیعت را برایتان به تصویر می کشد که شاید تا به حال ندیده باشید؛ از کوهستان های استوار و با عظمت تا رودهای همیشه جاری و حیواناتی که این پهنه ی سبز را برای زندگی انتخاب کرده اند. همراه ما باشید تا به میان این همه زیبایی برویم و کمی روح را تازه کنیم، نفسی از اعماق وجود بکشیم و قدری آرامش را لمس کنیم. آنچه که در این ویدیو در انتظار شماست، مناظری است وصف نشدنی؛ منظره هایی همانند چشمه و رودی در جریان به دورش فضایی سبز و لذت بخش و در پشت همه ی آن ها کوهی بلند که قد علم کرده و مانند منبعی پر قدرت از تمام طبیعت حفاظت می کند. البته نقش آسمان را نمی توان در نظر نگرفت. اینجا آسمان به طرز عجیبی زیباست و حتی در غیر واقعی بودن آن ها شک هایی به ذهن می رسد اما پاسخ ناامید کننده است زیرا تمامی مناظری که در این ویدیو نقش بازی می کنند واقعی هستند. حتی چشم دوختن به این مناظر حال آدمی را دگرگون می کند چه برسد به آن که در چنین فضایی قرار بگیری و بگردی و از تماشای این گیاهان زیبا، رودخانه های خروشان و وزش باد بر گونه هایت لذت ببری. و به راستی که در پشت این قاب، موسیقی نقشی عجیب در آرامش خیالت بازی می کند. گویی که این موسیقی با این طبیعت دست به یکی کرده اند تا لحظاتی ناب و فوق العاده را برای همه ی ما رغم بزند. با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا از طبیعت و زیبایی های آن همراه شوید و لذت ببرید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سپیده

عالی

28 فروردین 1398

ل

بسیار زیبا تشکر فراوان👏

01 بهمن 1397

ابراهیم محمدی

واقعا شگفتی های دنیا کم نیست اگر اطراف خود رانیز بنگریم جالب تر از ینها وجود دارد

27 آبان 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست