کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از آغاز دوره ای جدید برای زندگی یک پلیکان

شکار را می آموزد حیوانی که در میان انسان ها بزرگ شده است. در میان آسمان و آب به پرواز در می آید و برای شکار کردن تلاش می کند. همراه با کارناوال باشید تا با زندگی این حیوان که یک پلیکان است بیشتر آشنا شویم. بسیاری از حیوان ها از زمان تولد به دست انسان ها و یا در کنار آن ها بزرگ می شوند. این وضوع باعث می شود تا در بزرگسالی و یا به هنگام رها شدن در طبیعت با مشکلات زیادی مواجه شوند.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نوروز لویمی

بسیارعالی

31 خرداد 1397

حسینی

بسیار عالی بود

18 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست