کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شور و هیجان در لحظاتی پوگو سواری | ویدیو HD

با لحظاتی پر شور و هیجان می خواهیم به همراه شما به تماشای ویدیو جذابی از پوگو سواری بنشینیم. پوگو سوری! آیا تا به حال با این وسیله، فرصت آشنایی داشته اید؟ اگر پاسختان منفی است پس این فرصت عالی را از دست ندهید و در دقایق پیش رو با ما به کشف ناشناخته ها بنشینید. پوگو وسیله ای که به حالت ایستاده می توان با آن پرش هایی به همراه حرکت به هر سمت را تجربه نمود. این وسیله در گذشته برای رغم زدن لحظاتی شاد و مفرح و البته پر هیجان استفاده می شد و همانند یک اسباب بازی بود، اما اشتیاق مردم به استفاده از این وسیله، آن را به ورزشی با نام پوگو یا xpogo تبدیل نموده. در ویدیو امروز می بینیم که جوانانی پر شور به دنبال کسب لحظاتی مفرح این وسیله را انتخاب می کنند و این چنین صحنه های جذاب و با نشاطی را خلق می کنند. پوگو سواری را در دل کویر، بر روی چمن ها، در خیابان و ...همه جا امتحانش می کنند البته که لحظاتی هم از بد شانسی، به سختی نقش بر زمین می شوند اما باز هم ادامه می دهند زیرا که لحظات مفرحی که با این وسیله رغم می خورد ارزش تحمل این زمین خوردن ها را دارد. حال وقت آن است که تو نیز تصور کنی که پوگویی را در دست داری. گویی که پوگو به جای پاهایت نقش بازی می کند. می توانی در گام های بلند پرش کنی و مانع هایِ بر سر راهت را یک به یک پشت سر بگذاری و با تمام وجود لذت ببری. حرکات نمایشی که این جوانان متبحر برایتان انجام می دهند بسیار تماشایی است، پس به هیچ وجه تماشای این ویدیو فوق العاده و پر نشاط را از دست ندهید و با تمام وجود لذت ببرید. با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

سلام

08 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست