کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

معبد پرامبنن جاوا | تجلی عشقی تاریخی در اندونزی

قاره ی آسیا، پهنه ای با تمدن های گوناگون که زیبایی ها و بناهای باستانی بسیاری از سالیان گذشته برایش به یادگار مانده. امروز یکی از بناهای تاریخی آسیای شرقی را برایتان در نظر گرفته ایم تا تجربه های جدیدی را با یکدیگر رقم بزنیم. مقصد امروزمان معابد پرامبنن در شهر جاوای اندونزی است. خود را برای دیدن این بنای تاریخی بی نظیر آماده کنید و فرصت را از دست ندهید. اندونزی کشوری که زیبایی های بسیاری را در خود جای داده است اما مقصد امروز نیز به سبک خود خاص و خیره کننده است. تماشا کن که چگونه بشر در قرن های دور سعی در به جای گذاشتن اثری تاثیر گذار با هنر دستش بر روی این پهنه داشته؛ بناهایی مرتفع به همراه معماری خاص شرقی. کندو کاری هایی که با کوشش فراوان برای ثبت وقایع و شکوه جلال آن زمان در چندین سازه ی قدیمی نمایان شده. در نظر اول شاید ساده نگاهی بیاندازی و سَرسری بگذری اما با نگاهی دوباره خواهی فهمید که پشت هر یک از  آدمک های هک شده به روی این سنگ ها داستانی نهفته شده و بیش از پیش مشتاق ماجراجویی می شوی. اما کنجکاوی ات جوابی بس زیبا دارد؛ پشت این صورتک های سنگی، افسانه ای عاشقانه نهفته شده. افسانه ای که ماجرایش اثبات عشق حقیقی شاهزاده ای به دختری بسیار زیباست که ساخت این بنا تنها در یک شبانه روز به همراه هزار آدمک، شرط رسیدن به او بوده است و اما چه داستان آشنایی ! زیرا که یادآور افسانه ی بنای با عظمت فرهاد تراش بر سینه کوه بیستون کرمانشاه  می شود... براستی که عشق عجب قدرت جاودانه ای ایجاد می کند که گذشتگان برای به تصویر کشیدنش چنان افسانه هایی را  توصیف کرده اند. قدمت این شاهکار افسانه ای به قرن 8 و 9 میلادی برمی گردد، زمانی که به علت شکوفایی هنر بین مردم حدود 200 معبد مختلف ساخته شد. این معبد، بزرگ ترین معبد کشور اندونزی که نام دیگرش لارا جانگراند است که به تعبیری دیگر دوشیزه ظریف معنی می دهد که معبدی برای خدایان اصلی هندو یعنی شیوا  ویشنو و براهما می باشد. دیگر زمان را از دست ندهید و به همراه کارناوال هر چه سریع تر محو تماشای این زیبایی با عظمت شوید و لذت ببرید. اگر مشتاقید تا بیشتر در مورد این معبد بدانید، کارناوال را دنبال کنید که به زودی سفری کامل به آن خواهیم داشت.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست