کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

خوشگذرانی بچه پولدارها | تفریح به شکلهای عجیب و غریب

امروز گشت و گذاری سرشار از شور و هیجان را برایتان رقم زده ایم و می خواهیم یک آب بازی متفاوت را به شما نشان دهیم. شاید تا به حال کارها و تفریحات بسیاری را بر روی آب انجام داده یا در تصاویر، انواع مختلفی از آن ها را دیده باشید؛ اما آن چه قرار است در این ویدیو ببینید، چیزی فراتر از یک تفریح ساده در میان خنکای آب است. دنیایی از هیجان پیش روی شماست که برای لحظاتی شما را از همه ی روزمرگی ها دور می کند و تجربه ای متفاوت برایتان به ارمغان می آورد. با کارناوال همراه باشید و هیجان را به گونه ای دیگر لمس کنید...

در همان لحظات ابتدایی ویدیو با شور و هیجان پرش و سقوط در آب به سراغتان می آییم. قایق تفریحی را به میان آب برده ایم و با استفاده از تجهیزاتی ساده مانند یک تیوپ بزرگ و یک سکوی پرش، می خواهیم تفریحی متفاوت را به شما معرفی کنیم. کمی آن طرف تر به تماشای افرادی می نشینیم که به قایق های موتوری متصل شده اند و مشغول اسکی روی آب هستند. بخش دیگری از تفریحاتمان را به شیرجه درون آب اختصاص داده ایم و پرش از روی صخره های مرتفع را به شما نشان می دهیم. 

کمی بعد به گوشه ی دیگری از طبیعت چشم نواز می رویم تا از آنچه که در اختیارمان گذاشته است استفاده کنیم. سوار بر سرسره ای طبیعی می شویم و از آبشاری زیبا به درون آب سقوط می کنیم. شاید انجام چنین تفریحاتی را بیشتر در پارک های آبی دیده باشید؛ اما حالا همه ی آنها در یک مکان طبیعی و با چشم اندازی زیبا برای شما به نمایش در می آیند و  لذتی دو چندان را رقم می زنند.

با کارناوال در این تجربه های هیجانی متفاوت همراه شوید و لذت تفریحات آبی را با طعمی تازه بچشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
بهنام کریمی

چیزی نیست

20 شهریور 1397

محسن

<p><br data-mce-bogus="۱"></p>لینک دانلود رو برداشتین؟؟؟؟؟چجوری دانلود کنم ویدئو ها رو؟؟

13 آبان 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست