ویدیو HD

اسکوتر سواری در بوستون | هیجان در شهر تاریخی آمریکا

فارغ از روزمرگی های زندگی، به سراغ یکی از رشته های ورزشی هیجانی می رویم تا این گونه، قدری از طعم دلچسب آدرنالین لذت ببریم. می خواهیم به تماشای حرکات نمایشی در رشته ورزشی اسکوتر سواری بنشینیم و جان ریز (Jon Reyes)، نیک تدریک (Nick Tedrick)، داکوتا شوئتز (Dakota Schuetz)، سه ورزشکاری هستند که ما را در این مهم همراهی می کنند. این سه نفر، شهر بوستون (Boston) را برای انجام حرکات نمایشی شان انتخاب کرده اند. بوستون یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکاست که در شرق این کشور جای خوش کرده است و پایتخت و بزرگترین شهر ایالت ماساچوست (Massachusetts) به حساب می آید. خوشبختانه حین تماشای حرکات اعجاب انگیز اسکوترسوارها، نیم نگاهی هم به این شهر تاریخی می اندازیم و اینگونه با یک تیر دو نشان را هدف می گیریم. با ما به بوستون بیایید؛ اینجا اتفاقات هیجان انگیز بسیاری در حال وقوع است.

به شهر وارد می شویم. می خواهیم گشتی بر فراز بوستون بزنیم اما یکی از اسکوترسوارها از راه می رسد و این فرصت را از ما می گیرد؛ در عوض، پیشنهاد بهتری برای مان دارد؛ تماشای حرکات نمایشی و حیرت انگیزش! می پذیریم و او را به نظاره می نشینیم. می بینیم که در گوشه ای از شهر بوستون، زمینی مخصوص بازی اسکوتر تعبیه شده است و بناست که بیشتر نمایش، در اینجا اجرا شود. اسکوترسوار را می بینیم که از سویی به سوی دیگر می رود و گویی اسکوتر، جزیی از وجودش است. محو تماشای او هستیم که ناگهان، دوستانش نیز از راه می رسند و نمایش، حال و هوای دیگری به خود می گیرد. آن ها به سادگی از روی هر مانعی عبور می کنند و هیچ چیز نمی تواند متوقف شان کند. کمی که می گذرد از منطقه ویژه اسکوترسواری خارج می شوند و ما نیز، با آن ها همراه شده و گشتی در شهر می زنیم. این افراد پله ها، زمین های سنگ فرش، هر سراشیبی یا سربالایی و ... را به سادگی خوردن آب طی می کنند. زمانی که بین زمین و آسمان معلق هستند، گویی هیچ نیروی جاذبه ای در جریان نیست و پروازشان می تواند تا مدت ها ادامه یابد؛ البته، با تمام مهارتی که این افراد دارند، بازهم زمین خوردن اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه، این برخوردهای با زمین هیچ آسیبی به اسکوترسوارها وارد نمی کند و دوباره از جای خود بلند می شوند و نمایش را از سر می گیرند. 

با کارناوال همراه شوید و به هیچ وجه، تماشای این ویدیوی هیجانی را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET