ویدیو HD

نمایش هیجانی چتربازان در شیکاگو | ثبت یک رکورد جهانی

در 31 جولای سال 2015 میلادی شیکاگو میزبان یک اتفاق جالب و هیجان انگیز بود که منجر به ثبت یک رکورد جهانی شد. در این روز 164 تن در آسمان این کشور به پرواز در آمدند و سقوطی تماشایی و پر شور را به نمایش گذاشتند. امروز می خواهیم برای‌تان لحظاتی از این اتفاق تکرار نشدنی را به نمایش بگذاریم و کمی آدرنالین خون‌تان را بالا ببریم. آماده باشید؛ چرا که قرار است هیجان را به شیوه ای تازه تجربه کنید و غرق در لذت شوید. حرفه ای های چتربازی در آسمان حضور دارند و می خواهند نمایشی بی نظیر را به راه بیاندازند. با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیوی حیرت انگیز را از دست ندهید.

در ابتدای ویدیو گروه چتربازان را می بینیم که به مرور آخرین نکات می پردازند و آخرین تمرینات را انجام می دهند. زمان موعود فرا می رسد و همه سوار هواپیماها می شوند. 7 هواپیما به آسمان می روند و در ارتفاع مناسب قرار می گیرند. در این لحظه افراد یکی یکی می پرند و خود را به آغوش آسمان می اندازند. سرعت، 281 کیلومتر در ساعت است و چتربازان باید در کنار یکدیگر قرار گیرند. آنها تمام تلاش خود را به کار می گیرند و با استفاده از تکنیک هایی که خوب آنها را فراگرفته اند، خودشان را به دیگران می رسانند. افراد دست در دست یکدیگر می گذارند و در عرض 75 ثانیه فرمی را که از قبل تمرین کرده اند، شکل می دهند. حالا نمایش به زیباترین بخش خود می رسد. در اینجا اوج نظم و هماهنگی را می بینید که میان 164 نفر برقرار شده و صحنه ای تماشایی را خلق کرده است. 

کم کم همه دست یکدیگر را رها می کنند تا برای فرود آماده شوند و پاهای‌شان را بر زمین بگذارند. حس پیروزی وجود همه را فرا می گیرد و چتربازان برای این موفقیت بر خود می بالند.

با کارناوال در آسمان شیکاگو به پرواز درآیید و از لمس این هیجان لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET