کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایش هیجانی چتربازان در شیکاگو | ثبت یک رکورد جهانی

در 31 جولای سال 2015 میلادی شیکاگو میزبان یک اتفاق جالب و هیجان انگیز بود که منجر به ثبت یک رکورد جهانی شد. در این روز 164 تن در آسمان این کشور به پرواز در آمدند و سقوطی تماشایی و پر شور را به نمایش گذاشتند. امروز می خواهیم برای‌تان لحظاتی از این اتفاق تکرار نشدنی را به نمایش بگذاریم و کمی آدرنالین خون‌تان را بالا ببریم. آماده باشید؛ چرا که قرار است هیجان را به شیوه ای تازه تجربه کنید و غرق در لذت شوید. حرفه ای های چتربازی در آسمان حضور دارند و می خواهند نمایشی بی نظیر را به راه بیاندازند. با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیوی حیرت انگیز را از دست ندهید.

در ابتدای ویدیو گروه چتربازان را می بینیم که به مرور آخرین نکات می پردازند و آخرین تمرینات را انجام می دهند. زمان موعود فرا می رسد و همه سوار هواپیماها می شوند. 7 هواپیما به آسمان می روند و در ارتفاع مناسب قرار می گیرند. در این لحظه افراد یکی یکی می پرند و خود را به آغوش آسمان می اندازند. سرعت، 281 کیلومتر در ساعت است و چتربازان باید در کنار یکدیگر قرار گیرند. آنها تمام تلاش خود را به کار می گیرند و با استفاده از تکنیک هایی که خوب آنها را فراگرفته اند، خودشان را به دیگران می رسانند. افراد دست در دست یکدیگر می گذارند و در عرض 75 ثانیه فرمی را که از قبل تمرین کرده اند، شکل می دهند. حالا نمایش به زیباترین بخش خود می رسد. در اینجا اوج نظم و هماهنگی را می بینید که میان 164 نفر برقرار شده و صحنه ای تماشایی را خلق کرده است. 

کم کم همه دست یکدیگر را رها می کنند تا برای فرود آماده شوند و پاهای‌شان را بر زمین بگذارند. حس پیروزی وجود همه را فرا می گیرد و چتربازان برای این موفقیت بر خود می بالند.

با کارناوال در آسمان شیکاگو به پرواز درآیید و از لمس این هیجان لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست