کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایش توفان در آمریکا | طبیعت خشمگین و تماشایی

واژه طبیعت همیشه برای مان تداعی کننده جایی برای فراموشی دغدغه ها و روزمرگی ها و کسب آرامش است. ما همیشه به دنبال فرصتی هستیم تا به قلب آن بزنیم و خاطره هایی خوش و به یادماندنی برای خودمان بسازیم. اما این تنها یک روی ماجراست و بیشتر ما آن روی دیگرش را ندیده ایم. کافیست طبیعت چهره در هم کشد و رنگ عوض کند تا روی خشمگینش را نیز به نظاره بنشینید؛ خشمی که در عین ویرانگری می تواند زیباترین تصاویر را پیش روی تان قرار دهد. امروز در کارناوال به تماشای توفان می نشینیم و زیبایی های آن را از لنز دوربین یک تصویربردار حرفه ای نظاره می کنیم. شاید باور به زیبایی توفان کمی سخت باشد اما با تماشای این ویدیو دیدگاه تان تغییر خواهد کرد...

در ابتدای ویدیو ابرها را می بینیم که در آسمان جولان می دهند و کمی بعد با شنیدن صدای رعد ماجرا آغاز می شود. سازنده این ویدیو نام آن را "گذرا" گذاشته و تمام تلاشش را به کار گرفته تا بهترین تصاویر را از طوفان های تابستانی در سال 2017 به ثبت برساند. وی درباره کارش چنین می گوید:

 30 روز را صرف این کار کردم و مجبور شدم برای رسیدن به خواسته ام بیش از 32000 کیلومتر سفر کنم. همیشه احترام خاصی برای زیبایی طوفان ها قایل بودم و هر چه می گذرد این حسم قوی تر می شود. این یکی از سخت ترین پروژه هایی است که در زندگی ام انجام دادم و آزارهای جسمی و روحی بسیاری را به خاطرش به جان خریدم. تصور کنید زمانی را که بعد از چندین روز تلاش برای ثبت تصویر، دست از پا درازتر به خانه بر می گشتم و هیچ چیز عایدم نشده بود. تصویربرداری از توفان آن قدرها هم راحت نیست. ساعت ها زمان می خواهد و با تحمل فشار و استرس همراه است. حتا اگر همه چیز خوب پیش برود باز هم نمی توانید در کمال آرامش به ضبط تصاویر بپردازید. صداها از هر طرف احاطه تان می کنند و تمرکزتان را به بازی می گیرند. 

بیشتر این تصاویر در ایالت آریزونا ثبت شده اند و برخی از آنها نیز مربوط به دشت بزرگ آمریکا هستند. به این ویدیو نگاه کنید و تک تک رعد و برق ها را با دقت از نظر بگذرانید. بیشتر شما می دانید که هر کدام از دانه های برف در عین سادگی شکلی متفاوت از یکدیگر دارند و به ندرت به هم شبیه می شوند. رعد و برق هم مانند یک دانه برف است و هر بار به شکل متفاوتی جلوه گر می شود. این، شگفتی زمین را به ساکنانش گوشزد می کند.

برای لحظاتی با ما باشید و تماشای ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سمیه

عاااالی بود 👏👌

14 دی 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست