کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک ملی اسمیت راک | سفر به آمریکا

امروز با ویدیویی آرامش بخش می خواهیم شما را مهمان طبیعت کنیم. با ما در این سفر شگفت انگیز همراه شوید زیرا که مقصد امروزمان بسیار زیبا و بکر است و می خواهیم گوشه ای از آن را تنها در چند دقیقه از نظر بگذرانیم. به پارک دولتی اسمیت راک واقع در کلرادو آمریکا می رویم. اگر به کوهنوردی و صخره نوردی علاقه مندید به هیچ وجه این ویدیو را از دست ندهید زیرا مکانی فوق العاده برای این دو ورزش را به شما معرفی می کنیم. پارکی طبیعی که سراسر آن را صخره های مرتفع و زیبا تشکیل داده اند؛ صخره ها و کوه های بزرگ و کوچک هر کدام همانند شئ ای زیبا از دل زمین به سمت آسمان سر برآورده اند. رود های طبیعی باریک هم فضای دل انگیزی را در لا به لای این صخره های زیبا ایجاد کرده اند که اگر خودت را در آنجا احساس کنی مناظر متعدد و زیبایی برای شگفت زده شدن خواهی یافت. بالنی بر فراز این آسمان در لا به لای این صخره ها به پرواز در آمده و مناظری بی نظیر را خلق می کند. جانوران زیبایی هم همانند آهوها درست در چند قدمی‌ تو مشغول غذا خوردن هستند که در کنارشان قدم زدن بی شک حسی لذت بخش خواهد بود. و پیش می رویم و می رویم تا با صخره ای عجیب رو به رو شویم؛ صخره ای که همانند مشتی محکم از دل زمین به سمت آسمان قد علم کرده که البته دو صخره نورد ماجراجو آن را چالشی شجاعانه برای خود در نظر گرفته و دست به کار شدند تا این چالش را به سرانجام برسانند. کمی بیشتر که پیش رویم از دل کوهستان به نقاطی سرسبزتر بر خواهیم خورد که جمعی از مرغابیان آنجا سکنی گزیدند و در حال لذت از فضای طبیعی اطراف هستند و البته شیطنت می کنند و دنبال هم می گذارند در حالی که در آبی خنک هستند و آفتاب طلایی رنگ بر آنها می تاباند. و چقدر نمایش این مناظر احساست را تحریک می کند زیرا که دوست داری گوشه ای کنار رودخانه اطراق کنی و از این فضای طبیعی و هوای پاک لذت ببری. پس لحظه ای درنگ نکن و به همراه کارناوال به تماشای این ویدیو جذاب بنشین.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست