کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

اسنوبرد در فصل زمستان | لذت و هیجان در روزی برفی

امروز ویدیویی پرهیجان را برایتان در نظر گرفته ایم؛ قرار است تا در یک روز برفی، اسکیت بورد را تجربه کنید. ورزش هایی مانند اسکیت برد بر روی یخ جز دسته ورزش هایی است که شاید همه جرات انجامش را نداشته باشند با این حال اگر برای آموزش آن حسابی وقت بگذاید نتیجه ای پر هیجان و شگفت انگیز را تجربه خواهید کرد. این بار هم با ما همراه شوید و در هر نقطه ای از دنیا که هستید هیجان حاصل از این ورزش را احساس کنید.

مانع های کوچک یا بزرگ، مرتفع یا کوتاه برای اسکیت برد بازهای ما فرقی نمی کند؛ آن ها به دنبال هیجان و کسب لحظاتی تکرار نشدنی هستند. با سرعت فراوان از بالای کوه به سمت مانع ها سر می خوریم، اما باید در این کار دقت و تمرکز فراوانی را به خرج دهیم و در زمان مناسب بهترین پرش از روی مانع ها را تجربه کنیم.

سپس دوربین را در جایی قرار می دهیم که شما احساس کنید خودتان در حال چشیدن طعم این تجربه ی هیجانی هستید. باری دیگر با تله کابین از کوه بالا می رویم و به محض رسیدن به محل، حرکت را آغاز می کنیم. درست در این لحظه است که با تمام وجود هیجان و لذت این ورزش را درک خواهید کرد.

سپس دو به دو مسابقه می گذاریم و به نوع های متفاوتی از روی موانع می پریم. اما علاوه بر لذت بردن از اسکیت برد نگاهی مختصر به مناظر اطرافتان بیاندازید. شاهد زمستانی زیبا و بی نظیر در ارتفاعات کوهستان می هستیم و لذت و آرامش حاصل از این طبیعت را با هیجان این ورزش ترکیب می کنیم و به شما هدیه می کنیم.

تماشای این ویدیو زیبا و دیدنی را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست