کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از موج سواری در جزایر هاوایی

بر روی امواج موج سواری می کنیم و هیجان تمام وجود ما را فرا می گیرد. خورشید در آسمان می تابد و ما مهمان امواج اقیانوس هستیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو به همراه تعدادی از موج سواران ماهر و حرفه ای به یکی از سواحل هاوایی می رویم و یک روز را به موج سواری بر روی امواج بلند اقیانوس می گذرانیم. از صبح زود در ساحل حاضر شده ایم و تخته های اسکی خود را آماده می کنیم. لباس هایمان را می پوشیم و وارد آب می شویم. هیجان از همین ابتدا حس می شود و با سوار شدن بر روی اولین موج تازه ماجرا آغاز می شود. ورزش موج سواری یا به انگلیسی surfing در سواحلی که دارای موج هایی با اندازه ی مناسب است انجام می شود و طرفداران زیادی نیز دارد. خواستگاه این ورزش را به نوعی می توان از جزیره ی هاوایی دانست که توسط بومیان از سالیان دور انجام می شده است. البته این مردمان به دلیل تفریح به موج سواری نمی پرداختند بلکه برای ثابت کردن خود و دلایل فرهنگی و مذهبی و همچنین سنتی موج سواری می کردند. امروزه نیز موج سواری در هاوایی بصورت حرفه ای انجام می پذیرد و سالانه مسابقات بزرگ بین المللی با حضور موج سوارانی حرفه ای در سواحل این جزیره برگزار می شود و از هیجان و حس رقابت زیادی هم برخوردار می باشد. این ورزش خطرات زیادی را به دنبال دارد. به عنوان مثال در بسیاری از مواقع ممکن است فرد با برخورد با موجی بزرگ و یا سقوط از روی آن با کف ساحلی اقیانوس برخورد کند و کشته شود زیرا بیشتر این سواحل کفی سنگی و صخره ای دارند. حملات کوسه ها نیز چندین بار گزارش شده و می توانند خطرناک باشند. این ویدیو زیبایی های موج سواری در کنار هیجان را به تصویر کشیده است.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امین

از استان سیتان وبلوچستان هستم موج سوار شهرستان چابهار 

11 آبان 1396

مرتضی

چطوری دانلود کنم لینک تون خرابه

25 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست