کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت سوئیس | تماشای مناظری شگفت انگیز

دست نقاش طبیعت هر گوشه ای از این کره خاکی را به شیوه ای خاص آراسته و هنر بی بدیل خود را به نمایش گذاشته است. امروز می خواهیم تصاویری از هنرنمایی طبیعت را برای‌تان به نمایش درآوریم و سری به شگفتی های کشور سوئیس بزنیم. در ویدیوی امروز کارناوال مناظری خیره کننده و چشم اندازهایی تماشایی را از این کشور اروپایی می بینید و غرق در لذت می شوید. با هم بر فراز کوهستان ها به پرواز در می آییم و زیبایی هایی کم نظیر را نظاره می کنیم. همراه ما شوید و به طبیعت سوئیس قدم بگذارید و جلوه های آن را از زاویه ای متفاوت ببینید.

 در ابتدا از میان ابرها عبور می کنیم و کوه های با شکوه را از نظر می گذرانیم. آنچه در این ویدیو می بینید حاصل یک طبیعت گردی هفت روزه در مناطق کوهستانی سوئیس است. پیاده روی های طولانی، آب و هوای سرد و شب مانی در میان کوه های یخ زده از سختی های گشت و گذار در کوهستان ها به شمار می آیند اما همه آنها با دیدن دریاچه ها، یخچال های طبیعی، کوه های پوشیده از برف و ... به فراموشی سپرده می شوند و تنها خاطره ای شیرین از سفر به یادگار می ماند.

در لحظاتی از این ویدیو به تماشای آبشاری با شکوه می نشینیم و از سرسبزی زمین لذت می بریم. قدم زدن بر روی یک پل معلق از هیجان انگیزترین بخش های این سفر است که حال و هوایی خاص را در شما ایجاد می کند. بر فراز این پل معلق می ایستیم و از دیدن مناظر سحرانگیز غرق در شگفتی می شویم. کمی بعد بر فراز کوه های صخره ای قرار می گیریم و از صلابت کوهستان لذت می بریم...

برای لمس این زیبایی ها، همه دغدغه هایتان را کنار بگذارید و دقایقی را به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.