کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تفلیس | پایتخت رویایی گرجستان

کره زمین، سیاره ای که اقوام و ملیت های گوناگون در هر گوشه و کنارش زندگی می کنند، درست در کنار یکدیگر اما هر یک با رنگ و لعابی منحصر بفرد. این همه فرهنگ و آداب و رسوم و ویژگی متفاوت هر یک از این کشورها در کنار یکدیگر خود نیز زیبایی بینظیری را به این سیاره ی اضافه نموده. همین که آبشاری را که در چین به تماشا می نشینی حال و هوایی متفاوت در دلت ایجاد می کند نسبت به مکانی دیگر، زیبایی و تنوع زندگی را برایت دو چندان می کند. و چه خوب است که با هر یک از این آداب و رسوم آشنا شوی و از وجود و شناخت هر یک لذت ببری. امروز با یکدیگر راهی سفر به یکی از زیبا ترین شهر های دنیا می شویم؛ شهر تفلیس پایتخت و بزرگ ترین شهر کشور گرجستان که علاوه بر نمایش بافت معماری زیبای بناهایش، با موسیقی دلنوازی از همین دیار همراه شده و تو را با تجربیات جدیدی آشنا می سازد. آرامش را در هر گوشه و کنار شهر حس می کنی، زمانی که به شیروانی های رنگارنگ خانه ها نگاه کنی یا حتی رانندگی در خیابان ها که با نوعی سکوت و آرامش فراوان همراه شده اند. براستی که شهر تفلیس زیبایی های فراوانی را در خود جای داده. طبیعت منحصر بفردی که در کنار معماری این بناهای خاص واقع شده اند، از زیبایی کلیساهای بزرگ و دیدنی اش در تاریکی شب گرفته تا هیبت و شکوه مجسمه ی کارتلیس ددا،  نمادی از یک گرجستانی با لباس محلی که با یک دست با نوشیدنی خوش آمد گوی دوستان و در دست دیگرش شمشیر، دفاع در مقابل دشمنان را نمایش می دهد. زیبایی مجسمه های میدان های شهر هر یک با رنگ و طرحی خاص، پل و بناهای مدرن، رودخانه ی آرام گذرنده از میان شهر و البته طبیعت و سرسبزی منطقه، چشم انداز دلنوازی را در این پهنه به وجود آورده که هر یک خود به نحوی خیره کننده هستند و برای رقم زدن لحظاتی متفاوت مناسبند. به همراه کارناوال به تماشای این ویدیو زیبا بنشینید و دقایقی نو و تازه را در تجزبیات روزانه‌تان ثبت نمایید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

ممنون

23 مهر 1397

ناشناس

یه سوال دین و مذهب مردم کشور گرجستان چیست

23 مهر 1397

ناشناس

زیبا و دل انگیز دلم میخواد از نزدیک ببینم و حس کنم. اما ای کاش زبان گرجی میدانستم یا نرم افزاری میشناختم که حداقل این زبان را قبل از امدن به تفلیس فرا بگیرم

09 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست