کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تهرانگردی | ماجراجویی و لمس زیبایی های پایتخت

کوله بار سفر بسته ایم تا کمی تهران گردی کنیم و به کوه دماوند باشکوه کشورمان سری بزنیم و روحی تازه کنیم. لحظات پیش رو را از دست ندهید و دقایقی زیبایی های این کوه سر به آسمان رفته را از نزدیک لمس کنید. لحظاتی رانندگی در خیابان های شلوغ تهران به همراه ترافیک قدیمی معروفش را می گذرانیم و به تماشای شلوغی و رفت و آمد در شهر می نشینیم که ناگهان برج بلند میلاد شروع به خود نمایی می کند. برای آشنایی بیشتر با سازه برج میلاد و همینور تفریحاتی که در آ می توانید تجربه کنید، مطالب زیر را از دست ندهید:

برج میلاد تهران | آسمان خراش پایتخت

اوقات فراغت در برج میلاد | قدم به آسمان پایتخت

لحظات دل انگیزی را مشغول تفریح در محوطه دل انگیز اش می شویم و به تماشای این سازه ی با شکوه می نشینیم. براستی که حتما باید دقایقی را در گوشه و کنارش مشغول گرفتن عکسی یادگاری شوی. بعد از کمی خوشگذرانی در محوطه، نوبت به بالا رفتن از این برج می رسد. در صف آسانسور می ایستیم و پس از دقایقی کوتاه آسانسور تو را به نقطه ای می برد که بتوانی چشم اندازی از تمام شهر داشته باشی. اگر خواستی می توانی با تلسکوپ هر منطقه ای که دوست داری را با دقت بیشتر نظاره گر شوی، البته نمایشگاهی دیدنی هم در طبقه ی اول بر پا شده که بسیار تماشایی است. در این لحظات تنها خوش بگذران و با تمام وجود لذت ببر زیرا که منظره ی تمام وسعت تهران بزرگ در مقابل دیدگانت قرار گرفته است. حال نوبت به آن رسیده تا بام ایران را از نزدیک ببینیم؛ درست است می خواهیم به قله دماوند برویم. در میان راه هر طرف را که بنگری کمپینگ های بسیاری را مشاهده می نمایی که احتمالا مردم در هنگام خستگی تصمیم به اطراق کردن گرفته اند و یا می خواهند در این هوای دل انگیز نفسی تازه کنند و دورهمی کوچکی داشته باشند. قدم ها را با دقت و آهسته آهسته برمی داریم و بالاخره بعد از دقایقی کوتاه به قلب تپنده ی ایران می رسیم که هیچگاه نمی خوابد. آری در کنار قله ی دماوند قرار گرفته ایم. در نهایت هم به قلب تپنه ی اقتصاد ایران می رسیم؛ بازار تهران که هیچ گاه از ازدحام مردم، آرام ندارد. اگر می خواهید با بازار تهران بیشتر آشنا شوید، مطلب زیر را از دست ندهید:

بازار بزرگ تهران | قلب اقتصادی کشور

دیگر وقت را هدر ندهید و هر چه سریع تر با کارناوال به تماشای این ویدیو لذت بخش از ایران عزیزمان بنشینید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست