کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

هیجانی لذت بخش در تفریحات زمستانی

امروز با صحنه هایی شاد و پر هیجان از تفریحات زمستانی مهمان چشمانتان می شویم. تا کنون تفرحات زمستانی بسیاری را در کنار همدیگر در کارناوال تماشا کردیم. امروز هم با دقایقی زیبا و منحصر بفرد سعی در دقایقی پر هیجان و مفرح را برایتان رقم می زنیم. در ابتدا به تماشای اسکی بر روی موانع مرتفع برفی می نشینیم و سپس به همراه تعداد بسیاری از دوستان برف بازی می کنیم. تماشای این ویدیو شاد را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید.

در تاریکی شب و یا روشنایی روز، زیر پرتو طلایی رنگ خورشید یا زیر نور چراغ ها در تاریکی شب برای خلق آدرنالین فرقی نمی کند که کجا باشی و در چه زمانی. کافی است با شور و اشتیاق فراوان تصمیم بگیری. به همراه چوب های اسکی و یا موتور های اسکی سواری تصمیم داریم به روی موانع پر پیچ و خم برویم و بر روی آن ها هنر نمایی کنیم. براستی که شیرجه و پشتک زدن در هوا و بر روی این موانع لحظاتی شاد و به یادماندنی را در ذهنمان به جا می گذارد.

بعد و از گذر از روی سراشیبی کوه ها و گذشتن از میان درختان جنگلی به سراغ برف بازی مهیجی به همراه دوستان می رویم. از این لحظه به بعد صحنه های اسلوموشنی از گوله برفی خوردن هر فرد را برایتان مهیا کرده ایم  که بسیار دیدنی است. در میدان جنگی پر از گلوله های هوای که به سمتتان شلیک می شود باید گوشه ای امن پیدا کنید و علاوه بر مراقبت از خود به دیگران ضربه های کاری بزنید. جالب تر از همه شاید گلوله خوردن دوستان است که در صحنه آهسته گلوله خوردشان به دقت نشان داده می شود و بسیار با مزه است.

 

با کارناوال در این لحظات همراه شوید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست