کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

لحظاتی پر هیجان در جزیره کیش

کوله بارتان را ببندید، به جایی در همین نزدیکی می رویم؛ مقصد جزیره ی کیش است و دیدنی های بیشمار آن. اما امروز تنها به فکر تفریح کردن باشید زیرا که می خواهیم تمام لحظات مفرح که در این جزیره سپری می شود را در یک قاب برایتان به تصویر بکشیم. با کارناوال در این لحظات همراه شوید و لذت ببرید. جزیره ی کیش جزیره ای زیبا واقع در استان هرمزگان که زیبایی های بی نظیری را در خود جای داده؛ از جمله خلیج فارس نیلگون که نامش برای هر یک از ما حس غرور و سربلندی میهن عزیزمان را تداعی می کند. این پهنه ی آبی، جدا از زیبایی هایی که در صورت دارد، زیبایی هایی را هم در دل خود جای داده است که برای کشف و تماشای آن ها باید کمی جثور، شجان و ماجراجو باشی و دل به آب بزنی. لباس غواصی به تن کنی و به اعماق آب ها بروی. سفری دسته جمعی با تمامی عزیزانتان را به این جزیره تجسم کنید . قطعا باید کنارشان ساعاتی را در ساحل زیبای دریای خلیج فارس سپری کنید و لذت موج سواری، قایق رانی، کِیبِل اسکی و جت اسکی سواری را تجربه کنید. ویدیویی پر انرژی برایتان از تفریحات در این جزیره ی زیبا تهیه نموده ایم. با هیجان محو تماشای لذت های این سفر خواهی شد وقتی که خود را سوار بر فلای بورد تصور کنی که در آسمان به پرواز در آمده ای ، لحظاتی را با پدل برد در میان دریا گشت بزنی، سوار بر کشتی خود شوی و دریا نوردی کنی و یا بند بازی بین درختان  را انتخاب کنی تا  ماجراجویی کوچکی را تجربه کنی. سپس نوبت به بازی های دسته جمعی می رسد؛ چندین گزینه برای انتخاب داری. می توانی بر روی زمین یخی هاکی بازی کنی یا اینکه آب را انتخاب کنی و به بادی مارینا بروی و حسابی لذت ببری. جدید ترین تفریحات جزیره ی دوست داشتنی یمان را برایت نمایش می دهیم تا با آن ها آشنا شوی و لذت ببری. دیگر وقت را هدر نمی دهیم. هر چه سریع تر به تماشای این ویدیو پر نشاط بنشین و از زیبایی های کشور عزیزمان لذت ببر. همراه کارناوال به جزیره کیش بیایید و ساعاتی را در آن تفریح کنید.

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
hossein ahmadi

اسم تفریحی که در فیلم بود و با کش طرف رو پرت میکردند چی بود ؟

19 فروردین 1399

امير محمد محمدى

آخ چقد خوب بود این ویدیو که گذاشتید .

10 فروردین 1399

نازى هاشمى

خیلیییی لدت بخش و هیجان انگیزه این تفریح در جزیره زیبا کیش .

28 اسفند 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست