کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تایم لپسی از زیبایی های کره زمین | مرور شگفتی های دنیا

سفر کردن برای هر کس، معنایی متفاوت دارد؛ یکی به تماشای آثار باستانی علاقه‌مند است و دیگری دلخوش تماشای طبیعت؛ یکی هم می خواهد تنها در خیابان های شهر قدم بزند و به سادگی، گذر مردم و ماشین ها را نگاه کند. امروز می خواهیم سفری متفاوت داشته باشیم و در این سفر، هر کس با هر سلیقه ای می تواند همراه مان شود. در این ویدیوی تایم لپس، بهترین های هر سرزمین را به تماشا می نشینیم؛ طبیعت، بناها و ساختمان ها را می نگریم؛ حتا علاقه مندان به نجوم هم می توانند آسمان زیبا، کهکشان راه شیری و شفق قطبی را تماشا کنند و از این سفر لذت ببرند. پس با ما همراه شوید و به هیچ وجه این گشت و گذار را از دست ندهید.

در ابتدای راه به تماشای رقص آب در دریاها و دریاچه ها می نشینیم. سپس طبیعت سرسبز و گذر ابرها به سفرمان هیجان می بخشند و رنگی دیگر به آن می دهند. همه این ها چنان با سرعت می گذرند که حتا فرصت فکر کردن را از ما می گیرند و در شگفتی خلقت، محو می شویم. در حال تماشای طبیعت هستیم؛ اما ناگهان با یک آتش بازی بزرگ مواجه می شویم. رنگ های مختلفی دارند و در مکان های متفاوتی رخ می دهند، با این وجود همگی زیبا و چشم نواز هستند. نظرتان درباره گشت و گذار در شهربازی چیست؟! در سفرمان، حتا از تفریحات هیجانی شهربازی ها نیز بی بهره نمی مانیم. پس از آن به تماشای سازه های حیرت انگیز دنیا می نشینیم. سپس شفق قطبی، جلوه گری ابرها، شب های چراغانی، گذر قایق ها، خودروها و البته عابران، آبشارهای زیبا و ... همگی بر سر راه مان قرار می گیرند تا بیش از پیش، از سفرمان لذت ببریم.

در این گشت و گذار دیدنی کارناوال را همراهی کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست