کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به استرالیا | گشتی در کوچک ترین قاره دنیا

برای گشت و گذار امروز می خواهیم شما را به کوچکترین قاره دنیا ببریم. راهی قاره اقیانوسیه هستیم و می خواهیم قدم به سرزمین اصلی آن یعنی استرالیا بگذاریم؛ کشوری پیشرفته در نیمکره جنوبی که عنوان ششمین کشور پهناور دنیا را یدک می کشد و زیبایی های چشم نوازی را نیز در خود جای داده است. ویدیوی امروز کارناوال فرصت تماشای این سرزمین را برای تان فراهم می کند و سفری کوتاه را برای شما رقم می زند.رفاه و سلامت بالای مردم در این کشور باعث شده تا بسیاری فکر مهاجرت به آن را در سر بپرورانند اما استرالیا مقصدی جذاب برای گردشگران نیز به شمار می رود و جاذبه های تماشایی بسیاری دارد. برای شناخت بیشتر این کشور با ما همراه شوید و به تماشای این ویدیوی جذاب بنشینید.

در ابتدای ویدیو گشتی در فضای شهری می زنیم و جلوه های زندگی مدرن در استرالیا را می بینیم. کمی بعد سر از جاده در می آوریم تا از هیاهوی شهر دور شویم و به سراغ طبیعت و سواحل زیبای این کشور برویم. شاید برای تان جالب باشد که بدانید استرالیا با هیچ کشوری مرز خاکی ندارد و دور تا دور آن با آب محاصره شده است. اقیانوس آرام از شرق، اقیانوس منجمد جنوبی از جنوب، اقیانوس هند از غرب و چندین دریا و خلیج از شمال این سرزمین را در برگرفته اند. گفته می شود که این کشور بیش از 10000ساحل دارد؛ پس اگر بخواهید هر روز به یکی از آنها سر بزنید بیش از ۲۷ سال طول می‌کشد تا همه آنها را ببینید.

در سفر امروز بخشی از زیبایی های استرالیا را از نظر می گذرانیم؛ طلوع و غروب جادویی خورشید، امواج دریا، آسمان پرستاره، دشت ها و رودخانه ها و ... همه و همه را می بینیم و غرق در لذت می شویم.

با کارناوال همراه باشید و استرالیا را از نمایی متفاوت و ویژه ببینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست