کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به زیبایی های ایران | نظر گردشگران خارجی درباره ایران

در فصلی بسیار دل انگیز و خوش آب و هوا راهی سفر به زیبایی های منحصر بفرد کشورمان ایران می شویم. اما امروز علاوه بر تمشای مکان های دیدنی و چشم نواز کشور عزیزمان نظر گردشگران خارجی را نسبت به کشورمان و تجربه ی سفرشان به ایران می پرسیم و با شنیدن نظر مثبت اکثریت آن ها بسیار خوشحال می شویم. این سفر بی نظیر را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در جاده ی با صفای چالوس یا در وسط محوطه ی آرامگاه حافظ، قدم در میان دشت گلی طبیعی یا در تفریحات هیجانی نمک آبرود، امروز سفری ترکیبی از همه ی زیبایی ها و رنگ و لعاب های اصیل ایرانی را تجربه می کنیم، از بناهای طبیعی گرفته تا بناهای باستانی و قدیمی سالیان گذشته.

در ابتدا به تخت جمشید می رویم، به تخت قدرت و یادگار اقتدار اصیل ایرانی که از سالیانی دور برایمان باقی مانده است. در آنجا نظر جالب یک توریست امریکایی را می شنویم که می گوید ایران با آن چیز که در تلویزیون نشان می دهد کاملا متفاوت است. مجسمه ی نادر شاه افشار، آرامگاه فردوسی در مشهد مقدس، باغ ارم شیراز، آرامگاه سعدی، نقش و نگار کاشی کاری های اصیل ایرانی بر روی بناهای تاریخی و نظر تعداد زیادی از گردشگران خارجی که برای اولین بار به ایران آمده اند همگی در کنار هم دقایقی افتخارآمیز را برایمان ایجاد می کنند.

تله کابین نمک آبرود و تماشای منظره ی بی نظیر دریا از میان ابر های روی کوه بدون شک یکی از زیباترین مکان های طبیعی ایران است. خانه های محلی ماسوله، مساجد دیدنی شیراز، مرقد مقدس و دل نشین امام رضا (ع)، پل طبیعت تهران و هزاران منظره ی دیگر که از قلب پایتخت شکار شده است را تنها در ویدیو امروز مشاهده کنید.

تماشای این یودیو زیبا و البته نظر گردشگران را نسبت به کشورمان به هیچ عنوان از دست ندهید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست