کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر گردشگران فرانسوی به ایران

با ویدیویی از سفر گردشگران فرانسوی به ایران می توانیم بهتر با نظر گردشگران خارجی در مورد ایران آشنا شویم و ببینیم آن ها کشورمان را چگونه می بینند؛ ویدیوی امروز مانند بخشی از دفترچه خاطرات گردشگران اروپایی از ایران است و حتما برای همه ما جالب خواهد بود. می خواهیم ویدیوی دیدنیِ گروهی از گردشگران اهل کشور فرانسه را به شما نشان دهیم؛ گردشگرانی که برخلاف خبرهای سیاه منتشر شده از ایران در رسانه های جهان، کوله بار بسته و راهی سرزمین مان شده اند. این افراد از جاذبه های مهم کشورمان دیدن کرده، با معروف ترین بناهای ایران عکس گرفته و با به اشتراک گذاشتن ویدیوی شان، باری دیگر زیبایی های کشورمان را به دنیا یادآور شده اند.

آن ها در بازارهای شلوغ و پر رفت و آمد ایران گشت زده اند. در بخشی از گشت و گذارشان از مسجد نصیر الملک دیدن کرده اند؛ مسجدی که مقصد راه بسیاری از مسافران خارجی در ایران است. جالب آن که بیشتر گردشگران غیر ایرانی، از این مکان دیدنی با عنوان پینک ماسک (Pink mosque) به معنای مسجد صورتی یاد می کنند که طبیعتا برای آن ها تلفظ آسان تری دارد و راحت تر در ذهن می ماند.

در این ویدیو گردشگران به مترو هم رفته اند و البته، کویرهای ناب و تماشایی ایران را از یاد نبرده و خاطراتی هم در این مناطق برای خود رقم زده اند. مگر می شود کسی به ایران بیاید و بازدید از تخت جمشید را از خاطر ببرد؟! این افراد نیز به سرزمین هخامنشیان سفر کرده و آن را از بالا به نظاره نشسته اند. 

این گردشگران به حدی خوش اقبال بودند که ایرانِ سفید پوش را نیز ببینند و تجربه ای برفی برای خود بسازند. آن ها گذری هم به پایتخت تماشایی ایران داشته و در تهرانگردی شان، با دیوار معروف و خوش نقش و نگار کاخ گلستان عکسی به یادگار گرفته اند و همچنین، به تماشای برج آزادی نیز رفته اند. آب بازی در کنار آبشارها، گپ و گفت و در نهایت، آشنایی با مردم ایران نیز از دیگر تجارب دلچسب این مسافران بوده است.

در ادامه همراه کارناوال باشید و ویدیوی دیدنی این گردشگران را تماشا کنید. 


:Video Details

Produced By: Gilles Depret

Instagram Account: gillooou

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست