کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ایران | قدم به دنیایی پر از خطر یا زیبایی | ویدیو HD

آیا سفر به ایران خطرناک است؟ این سوالی است که شاید در ذهن برخی توریست های خارجی که کشور ما را خوب نمیشاسند، شکل بگیرد. این بار یکی از این توریست ها تمام این تفکرات را کنار گذاشته و به ایران سفر کرده تا تجربیات خود را با جهانیان قسمت کند. او طی این سفر به این نتیجه می رسد ک نه تنها سفر به ایران خطرناک نیست بلکه ایران یکی از زیباترین کشور های جهان است. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

ویدیو را با نمایی زیبا از مسجد جامع یزد در حالی آغاز می کنیم که صدای اذان، در شهر پخش می شود. سپس در کنار میدان بزرگ و زیبای آزادی گام بر می داریم و از این همه زیبایی لذت می بریم. بعد از قدم به کویر می گذاریم تا جلوه ای دیگر از طبیعت را به تماشا بنشینیم. و اما بازار تاریخی تهران را خواهیم دید. این بازار در میان گردشگران خارجی بسیار محبوب است زیرا یکی از بازار های سنتی و طولانی است که طی سالیان دراز برایمان به یادگار مانده. و البته نکته ی جذاب دیگر برایشان وجود کافه ها و رستوران هایی است که غذهای خیابانی به مردم عرضه می کنند.

تماشای برج میلاد و رفتن به توچال و ایستادن بر بام شهر تهران و تماشای رفت و آمد و شلوغی های شهر تا خود صبح خالی از لطف نیست. تهران، شهری که همیشه زنده است و بدون شک یکی از زیباترین و با صفاترین شهر های بزرگ دنیاست. تماشای نقش و نگار های دیوار های کاخ گلستان، خوردن کباب اعلای ایرانی و نوشیدن چای لبدوز ایرانی بعد از غذا، گام برداشتن در میدان نقش جهان و سفر به تخت جمشید بدون شک طلایی ترین فرصت ها و لذت هایی است که کشورمان به هر گردشگر خارجی می تواند هدیه دهد.

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب و زیبا از کشورمان را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کامی

خیلی عالی بود ممنون فوق العاده است. viva iran

15 مهر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست