کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ژاپن و گشت و گذار در طبیعت | هم نشینی با مردمان

مقصد سفر امروزمان یکی از کشور های زیبای آسیای شرقی است؛ کشوری با مردمانی سخت کوش و طبیعت و فرهنگ مخصوص به خود. گشت و گذار امروزمان از جنس طبیعتی سبز است زیرا که می خواهیم به ژاپن برویم و تمام زیبایی هایش را برایتان به شکلی هنرمندانه و چشم نواز به تصویر بکشیم. تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

آبشار های بلند و درختانی سبز که در هوایی پاک و تمیز جلوه ای زیبا از طبیعت را به ما نشان می دهند. به سراغ معماری های شرقی می رویم. خانه هایی با شیروانی هایی بزرگ و تزئینات شرقی. کمی آن طرفتر در کنار رودخانه با صحنه ای شبیه کارت پستال رو به رو می شویم زیرا که تصویر تمامی درختان بر روی آب افتاده. موسیقی ملایم و شرقی در حال نواخته شدن است و ما از ارتفاعات به تماشای شالیزار های برنج این مردمان می نشینیم که تمیز و مرتب در کنار هم دسته بندی شده اند و کشاورزان زحمت کش هم در حال جمع آوری محصولات خود هستند. دانه دانه و با دقت تمام برنج ها را از جا در می آورند و دسته به دسته آن ها را جمع آوری می کنند.

در تصویر پس زمینه کوهستانی را می بینید که تماما از رنگ سبز پوشیده شده و نوای سرور و زندگانی می دهد. نمایش آداب و رسوم این مردم هم به همان اندازه تماشایی است پس به سراغ لباس ها و قیافه های محبوب این مردم می رویم تا کمی بیشتر آشنایی پیدا کنیم. سپس نوبت به زمستان می رسد که در همین حوالی خود نمایی کند. در خانه های برفی اسکیمویی ساکن می شویم و تجربه های جدیدی کسب می کنیم.

تماشای شکوفه های بهاری، مجسمه های دیدنی و کارناوال های کشور ژاپن را از دیت ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست