کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری به شهر ماهابالی پورام | گشتی تاریخی در هند

 تکه های به جای مانده از تاریخ بر روی کره زمین بسیارند که هر یک گواه و یادآور حقایقی از پیشینیان ما به حساب می آیند. علاوه بر زیباییشان محیطی خاص و دل نشین دارند و ما را از رمز و رازهای گذشتگانمان آگاه می کنند. امروز با یکدیگر به شهر باستانی ماهابالی پورام (Mahabalipuram) واقع در کشور هند سفر می کنیم. شهری که در روزگاران گذشته بندری تجاری و پر رفت و آمد بوده و امروزه زیبایی های فراوانی را از خود به یادگار گذاشته. تماشای این ویدیو را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

به سراغ آثار باستانی بسیاری در دل کوهستان رهسپار می شویم. از همان ابتدای سفر انگشت به دهان خواهید ماند؛ اینجا عظمت غوغا می کند و تو را کوچک و ناچیز نشان می دهد. قسمتی از سالن مهمانی در دل کوه تراشیده شده. ستون ها و مجسمه هایی که درونش به یادگار مانده با نظم و ترتیب بسیار و بر روی هر دیوار واقع و یا داستانی از گذشته حکاکی شده.

علاوه بر بناهای باستانی این منطقه از فضای سبز اطرافش نیز بسیار لذت خواهید برد. نخل های بلند و میمون هایی که در فضا می گردند به آسانی فضای کشور هندوستان را در ذهنتان خاطر نشان می کنند.

در گوشه و کنار می گردیم. روایت های تاریخی دیوار ها را دنبال می کنیم. یکی جنگی عظیم و دیگری مجلس عیش و نوش و خوش گذرانی. به راستی که هر یک از آدمک های حکاکی شده بر روی این دیوارها می خواهند رمز و راز فراوانی را با ما در میان بگذارند.

در گوشه ای دیگر و در کنار صخره ای با نام کریشنا، کودکان جاذبه را به بازی می گیرند... این صخره سالیان سال است که به دلیل شکل قرارگیری اش در دنیا معروف است. می گویند تقیربا ۱.۳۰۰ سال است که این صخره به این شکل عجیب، بر روی زمین قرار دارد و همه گمان می کنند که هر لحظه ممکن است سقوط کند.... مردم هم در هر گوشه و کنار مشغول به سبک عکسی یادگاری هستند.

در این ویدیو تنها گوشه هایی از زیبایی های شهر ماهابالی پورام را به تصویر می کشد. کارناوال بعدا و در سفرهای کامل تری، تمام زیبایی های ماهابالی پورام را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد...

با کارناوال در این سفر ماجراجویانه همراه شوید و از تجربیات جدید لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست