کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری آرامش بخش به طبیعت | گوش سپردن به نجوای زمین

گاهی زندگی مدرن و دغدغه های روزانه بر انسان چیره می شود و او را به ستوه می آورد. در این مواقع، شاید بتوان با سفر در دل طبیعت و لمس آرامشی که در میان درختان جاری ست قدری از چالش های زندگی در مدرنیته فاصله گرفت و آرامشی هر چند کوتاه کسب کرد. همین روزمرگی ها و عواقب ناخوشایند آن سبب شد تا امروز کارناوال، برای سفری بسیار متفاوت برنامه ریزی کند. می خواهیم قدم در طبیعت بگذاریم و دغدغه های زندگی را به فراموشی بسپاریم. کوله بار خود را بردارید و با ما راهی این سفر آرامش بخش شوید.

خود را در میان جنگل و در طبیعت سرسبز می بینیم؛ بازی سایه و نور، جلوه ای حیرت انگیز به این منطقه بخشیده است. حشرات به آرامی به روی خاک باران خورده حرکت می کنند و صدای پرندگان در گوش مان، چون نغمه ای خوشایند می پیچد. در آسمان صاف و آفتابی تکه ابری کوچک به چشم می خورد که نظر ما را به خود جلب می کند. آب روان را در دل جنگل می بینیم و به نوای خوشایندش گوشِ جان می سپاریم. باد، برگ درختان را پیچ و تاب می دهد و صدای به هم خوردن برگ ها، گویی ما را هیپنوتیزم می کند. باز هم به آب های جاری در میان درختان نگاهی می اندازیم، بدمان نمی آید پا در این آب کم عمق و خنک بگذاریم و لذت سفر را دوچندان کنیم. همچنان صدای آواز پرندگان در گوش مان است و این گونه، غرق در شادی به سفرمان ادامه می دهیم. عنکبوتی از فرصت استفاده کرده در این منطقه بکر و دست نخورده تار تنیده است؛ توجه مان به اثر هنری اش جلب می شود. آفتاب، تکه تکه زمین را به رنگ طلایی درآورده و نمایی تماشایی پدید آورده است. باز هم در دل طبیعت قدم می زنیم و فقط محو تماشای این همه شگفتی و زیبایی هستیم.

کارناوال را در این تجربه لذت بخش و دل انگیز همراهی کنید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاوه رازیانی

عالی بود

01 شهریور 1397

فتی العربی

کلش تمام جید....یعنی خیلی خوب بود دمتون گرم

24 مرداد 1397

احسان

سلام و درود بر روحیه ی لطیف شما

03 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست