کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به دنیای زیر آب | جلوه ای حیرت انگیز از طبیعت

به هر گوشه ای از این کره خاکی که بروید، چشم انداز سحرانگیزی را پیش روی خود خواهید دید؛ گاه محو تماشای آسمان بی کران می شوید، لحظه ای دیگر انبوه جنگل را به تماشا می نشینید و ممکن است روزی هم سر از کویری بی آب و علف اما چشم نواز در بیاورید. اگر از طرفداران پر و پا قرص طبیعت و شگفتی هایش هستید ویدیوی امروز را از دست ندهید چرا که می خواهیم شما را با یکی از جادویی ترین جلوه های آن آشنا کنیم. چند بار آرزو کردید که بتوانید مانند یک ماهی به زیر آب بروید و از حال و هوای دریاها و اقیانوس ها سر در بیاورید؟ امروز کارناوال می خواهد شما را تا حدودی به آرزوی‌تان برساند و به گشت و گذاری در اعماق آب ها مهمان‌تان کند. مهم نیست که غواصی بلد باشید یا نه؛ برای سفر امروز تنها چند دقیقه وقت می خواهید و یک حواس جمع، تا مبادا جلوه ای را از دست بدهید.

آنچه در این ویدیو می بینید حاصل تصویر برداری در مناطق مختلفی از جمله جزیره بالی در اندونزی، منطقه آنیلااو (Anilao) در کشور فیلیپین و بخش هایی از کشور مالدیو است و جلوه ای متفاوت از هستی را به شما نمایش می دهد. به دنیای درون آب می زنیم و با شگفتی های آن رو در رو می شویم. با جاندارانی تماشایی ملاقات خواهیم داشت و غرق در زیبایی آنها خواهیم شد. آزادانه به این سو و آن سو می رویم و ماهی ها، لاک پشت ها و آبزیان بسیاری را از نظر می گذرانیم. با غواصان همراه می شویم تا دنیایی متفاوت را ببینیم و گشت و گذاری لذت بخش را تجربه کنیم.

با کارناوال در سفر به دنیای زیر آب همراه باشید و برای لحظاتی به تماشای این ویدیوی زیبا و حیرت انگیز بنشینید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
حسین

سلام این که آب نداشت!

25 آذر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست