کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به پارک ایالتی واشنگتن | طبیعتی بکر و زیبا | ویدیو HD

زیبایی ها و طبیعت خیره کننده ای که منحصر بفرد و شگفت انگیز باشند و حرف های تازه ای برای شما داشته باشند، در سراسر دنیا جای گرفتند. یکی از کشور هایی که مناظر خیره کننده بسیاری را درون خود جای داده کشور آمریکاست که تا به حال بارها به آن سفر کردیم و شگفتی هایش را از نظر گذرانده ایم. امروز هم راهی این دیار می شویم تا به تماشای زیبایی های پارک ایالتی واشنگتن بنشینیم و لذت ببریم. ماجراجویی امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید. آسمانی آبی و صاف که فضایی لذت بخش را در کنار جوش و خروش رودخانه ای زیبا ایجاد کرده. درختانی با شاخه های پر پیچ و تاب و سر به آسمان کشیده، گل های سفید رنگ تازه شکوفا شده و خانواده ی اردکی بومی و مخصوص این دیار که به همراه فرزندان کوچک در گوشه ای اطراق کرده اند. این سرزمین با گیاهان مخصوص به خود و حیوانات با مزه اش در هر گوشه و کنار حرف های زیادی برای گفتن با شما دارد. تمامی خستگی ها و مشغله ها را کنار بگذارید و محو تماشای این دقایق آرامش بخش شوید. آب زلال رودخانه، صف لاکپشت ها بر روی تکه چوبی بلند، شنای خانوادگی اردک ها و منظره ی کوهستانی را که با درختان کاج بلند و قله های برفی زیبا مزین شده را از دست ندهید. با یکدیگر از یک جاده ی زیبای کوهستانی گذر می کنیم و در میان راه درختان رنگارنگ، آسمان و نیلوفر های آبی را مشاهده می کنیم. از تفریحات مفرح این پارک قایق رانی در رودخانه ی پر آب و زیبایش است و از زیبایی های طبیعی هیچ چیزی کم ندارد. تماشای شیرین کاری های بامزه ی جوجه اردک ها، گل های رنگارنگ و متنوع، کوهستانی زیبا، سرسبزی فوق العاده ی پارک و درختان نارنجی رنگ را به هیچ عنوان از دست ندهید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست