کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | سفر به دنیای سیاه و سفید

در این جهان زیبایی همه جا هست، فقط باید نوع نگاهتان را تغییر دهید. بیایید به طبیعت متفاوت و با رنگی دیگر نگاه کنیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو شاهد دنیایی کاملا سیاه و سفید هستیم و شاید کمی جالب تر از همیشه به نظر برسد. آرامشی که در تماشای این مناظر زیبا به آدم منتقل می شود واقعا وصف ناشدنی است. ابرها به رنگ روشن تر و زمین و کوهستان و دشت کاملا سیاه و نیره تر می باشد. از این تکنیک فیلم برداری که در عکاسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد برای ساخت فضایی آرام، رمانتیک و یا گاهی مرموز استفاده می شود. شاید زمانی که محو تماشای دنیای سیاه و سفید رنگ شده اید نور خورشید از میان ابرها شما را شگفت زده کند که چگونه مانند همیشه سعی در روشن کردن دنیا و زمین ما دارد. باد که می وزد و ابرها تکان می خورند گویی در سیاره ای بیگانه قدم می زنیم و در حال گوش دادن به موسیقی دلنشین هستیم. ذهن بشر همیشه دوست دارد تا آن چیزی که می خواهد ببیند پس دور از انتظار نیست جهانی به رنگی تیره و متفاوت. تهیه کنندگان این ویدیو جالب در طبیعت سفر کردند و مناطقی خاص و مناسب را در نظر گرفتند و بعد فیلم برداری را شروع کردند. وزش باد، محل قرار گیری خورشید و ... از نکاتی بود که این افراد به آن ها توجه زیادی کردند و شاید به همین دلیل ما شاهد این ویدیوی شگفت انگیز هستیم. حال زمان آن رسیده تا به شکلی دیگر تصورات خود را از دنیای پیرامونمان داشته باشیم، طبیعت دیگر سبز نیست، آسمان دیگر آبی نیست بلکه همه جا سیاه و سفید شده و بادی که می وزد هم دیگر آن باد همیشگی نیست. شما در آرامش دنیایی جدید غرق خواهید شد و لذت می برید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست