کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر پینگ یائو | گشتی تاریخی در چین |

در سراسر جهان شهر های باستانی فراوانی وجود دارد، شهر هایی که زمانی در آن ها زندگی و رونق تجاری و فرهنگی فراوانی وجود داشته و امروزه تنها به آثاری باستانی از روزگاران گذشته تبدیل شده اند. مثال بارز همچین شهر هایی را در کشور خود نیز داریم اما امروز با یکدیگر به شهری باستانی در کشور چین سفر می کنیم. مقصدمان شهر پینگ یائو (pingyao) است؛ شهری در استان شانشی کشور چین که مرکز مالی سلسله ی چینگ بوده و امروز در میراث جهانی یونسکو نامش می درخشد. به هیچ عنوان سفر زیبا و جالب امروزمان را از دست ندهید و با ما همراه شوید. نکته ی جالب در مورد این شهر این است که امروزه هم خالی از سکنه نیست و دیواره های بلند و قدیمی این شهر تا کنون به خوبی محافظت شده اند. زمانی که شروع به قدم زدن در شهر می کنیم بیشتر از همیشه معماری قدیمی چینی را در همه جای شهر می بینیم. شهری ساکت و البته تمیز که سراسر آن با بناهای قدیمی مزین شده است. در این شهر باستانی برخی از آثار قدیمی همانند توپ های جنگی در مکان های محافظت شده ای برای تماشای مردم قرار داده شده اند. مردم میان سال این شهر در محوطه ای بزرگ در حال ورزش های سبکی برای حفظ سلامتی خود هستند. اما واقعا ورزش و زندگی در مکانی باستانی چه حس و حالی دارد؟ شاید این مردمان بیشتر از دیگران در حفظ سنت ها و تاریخ و تمدن خود کوشا باشند. خانه ها و مغازه های قدیمی این شهر بسیار زیبا و تماشایی هستند. در لا به لای تک تک کوچه و پس کوچه های این شهر قدم برمی داریم تا کوچکترین منظره اش را از دست ندهیم. البته مغازه های سوغاتی فروشی و توریست هایی که برای بازدید آمده اند هم فضایی بسیار خاص و لذت بخش در شهر ایجاد نموده اند. این بار هم با کارناوال همراه شوید و از کسب تجربیات جدید لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست