کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از غرق شدن در نور و مه

همه جا آرام و ساکت است و مه همه جا به چشم می خورد. بادی آرام می وزد و سپس نور خورشید راه خود را می یابد و شروع به تابیدن می کند. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو شاهد مه در نزدیکی سطح زمین هستیم که باعث بوجود آمدن مناظر زیبایی شده است. عکاسان و فیلم سازانی هستند که به دنبال به تصویر کشیدن این زیبایی ها سفر می کنند تا مناطقی که بهترین مه در آن جا رخ می دهد را پیدا کنند. اگر بخواهیم درباره ی مه یا همان ابر بیشتر توضیح دهیم باید گفت که بخار آب متراکمی می باشد که بیشتر در فصل های سرد سال و نزدیکی سطح زمین بوجود می آید. شاید مه بسیار رویایی و حیرت انگیز باشد ولی در مواقعی باعث بروز حوادث نیز می شود. بطور مثال در جاده ها سبب کاهش دید می شود و در نتیجه اتومبیل ها و یا دیگر وسایل نقلیه ممکن است با یکدیگر برخورد کند. در دریاها و اقیانوس ها نیز مه به دفعات در فصول مختلف تشکیل می شود و کشتی ها و قایق ها گاهی اوقات به دلیل کافی نبودن وسعت دید باهم برخورد می کنند. مه را می توان به 9 نوع تقسیم کرد. مه تابشی، زمینی، مه فرارفت، بخار مه، یخی، مه انجمادی، بارشی، مه تگرگی و مه در تپه از انواع مه به حساب می آیند. زمانی که شما در مکانی قرار می گیرید و مه اطراف شما را محاصره کرده گویی وارد دنیایی رویایی شده اید. شاید کمی نگران این باشید که اطراف به خوبی دیده نمی شود ولی احساس خاصی تمام وجود شما را فرا می گیرد. در ایران نیز مناطقی هستند که مه به زیبایی آن ها می افزاید مانند جنگل ابر شاهرود ، قلعه بابک و فیلبند. این ویدیوی زیبا را ببینید و از زیبایی های حیرت انگیز بازی نور و مه لذت ببرید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
اساعيل كاشاني

مشهد

17 آذر 1395

محمد

خیلی زحمت کشیدید برای ویدئو ها ممنون

04 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست