کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از شکار تمساح توسط پلنگ

پلنگ طعمه ی خود را دیده و آرام به سمتش حرکت می کند. هیجان هر لحظه بیشتر می شود. آیا پلنگ موفق می شود و تمساح را شکار می کند؟ همراه با کارناوال باشید و حیات وحش را متفاوت ببینید. در طبیعت و حیات وحش اتفاق های جالب و زیادی رخ می دهد. شاید اگر به شما بگویند که یک پلنگ تمساحی را شکار کرده عجیب به نظر برسد ولی این اتفاق کاملا عادی می باشد و رخ می دهد. در این ویدیو شاهد شکار شدن تمساح توسط یک پلنگ هستیم. خوب به حرکات و نزدیک شدن پلنگ به شکار خود دقت کنید و ظرافت شکار را در این حیوان درنده لمس کنید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مرتضی

فوق العاده بود. مرسی

31 مرداد 1395

hossein

درود بر شما شکار بی عیب و نقص و با ظرافت ، دست آقای یزدان مرشد زاده هم درد نکنه بابت شکار تصویر

31 مرداد 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست