کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از شکار تمساح

شکار کردن تمساحی را به نظاره می نشینیم که چگونه به پرنده ای حمله می کند. در یک لحظه همه چیز رنگ دیگری به خود می گیرد و شکار در دهان تمساح جای گرفته است. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو شاهد شکار کردن یک تمساح در رودخانه هستیم. البته نه یک شکار معمولی بلکه پرنده ای زیبا و سفید رنگ که تبدیل به طعمه ای برای تمساح می شود. این موجودات شکارچی که میلیون ها سال از دوران کهن تا به امروز ساکن سیاره ی زمین بوده اند هنوز از درنده ترین ها به حساب می آیند و به هنگام شکار بسیار بی رحمانه عمل می کنند. قبل از این که به تماشای این ویدیو بنشینیم بیایید کمی درباره ی تمساح ها بدانیم. به تمساح کروکودیل نیز می گویند و خزنده به حساب می آید. از ویژگی های این خزنده می توان به فک قدرتمند و دندان های برنده اش اشاره کرد که به او کمک می کنند تا به راحتی طعمه ی خود را از پای در بیاورد. تمساح ها در مناطق استوایی آفریقا، استرالیا، آمریکا و آسیا زندگی می کنند و ساکن دریاچه و رودخانه ها هستند و آب های شیرین و کمی شور مکان مناسبی برای آن ها می باشد. تمساح در شکار کمین می کند و از فرصتی بهترین استفاده را می برد. از خطرناک ترین این موجودات می توان از تمساح نیل و تمساح آمریکایی نام برد کایمن سیاه برای انسان بسیار خطرناک می باشد. جالب است که بدانید در برخی از کشورها از تمساح ها به عنوان غذا استفاده می شود، مانند ژاپن، تایلند، استرالیا، چین، آمریکا، کوبا و ... اگر تا به حال به باغ وحش رفته باشید متوجه آرام بودن این حیوان شده اید و دلیل آن خونسر بودنش می باشد ولی در زمان شکار رفتار و حرکات این حیوان بطور کامل تغییر می کند و تبدیل به خزنده ای درنده و ترسناک می شود.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست