کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD ایران

ایران سرزمین من و تو است و پر است از زیبایی و شگفتی. از شمال سرسبز گرفته تا جنوبی گرم و مهربان. همرا با کارناوال باشید در قسمت دوم این ویدیو. در این ویدیو شاهد قسمت دوم از ویدیوهای زیبایی های کشورمان ایران هستیم و سرتاسر این سرزمین را خواهیم دید. از شمال گرفته تا جنوب، از شرق گرفته تا غرب. همه ی ما به خوبی می دانیم که ایران از لحاظ تاریخی و فرهنگی کشوری غنی است و به لطف مردمان خوب آن هنوز از این حیث سربلند در بالای قله قرار گرفته است. شاید در طول تاریخ پر فراز و نشیبی که ایران پشت سر گذاشته اتفاق هایی بد و گاه ویران کننده رخ داده باشد ولی ایران و ایرانی این را می داند که هیچگاه نمی توان فرهنگ و روح یک ملت را از بین برد و یا دچار تغییر کرد. ایرانیان هر کجا در این کره ی خاکی باشند خود را از این مرز و بوم می دانند و دل هایشان با سرزمین ایران گره خورده است. سرزمین ما به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد مورد توجه دیگر کشورها بوده و هست و این را می توان نعمتی دانست که باید از آن بهترین استفاده را برد. از نظر گردشگری نیز دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی هست و به لطف پیشرفت هایی که شاهد آن هستیم روز به روز در این صنعت به جلو حرکت می کنیم. در کارناوال می توانید با مراجعه به بخش ایرانگردی با جاذبه های ایران آشنا شوید و از مطالعه ی آن ها لذت ببرید. در این ویدیو زیبایی های طبیعی و تاریخی ایران به تصویر کشیده شده و با موسیقی زیبایی که می شنویم لذت تماشا چندین برابر می شود. با مشاهده ی این فیلم به زیبایی کشور ایران پی خواهیم برد و متوجه می شویم که ایران همیشه شگفت انگیز بوده، هست و خواهد بود. قسمت اول را می توانید با کلیک بر روی این لینک مشاهده کنید و محو تماشا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست